حاوی کلمه: 
گروه:
مرتب بر اساس:
:
از تاریخ:  
تا تاریخ:

آرشیو
خبر/ادبیات آیینی - شعر
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۹
ساعت: ۱۳:۵۲
بازدید: 106
: سروده‌هایی‌ در رثای امام رضا(ع): «گفت یا زهرا رضا و بعد از آن دم شد کبود»
مجموعه اشعار آیینی ویژه شهادت امام رضا علیه السلام منتشر شد.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۹
ساعت: ۱۳:۴۹
بازدید: 105
فلسطین فروخته می شود؟: «معاملۀ قرن» از عبدالناصر تا محمد بن سلمان
«معاملۀ قرن» اگر به مقام اجرا درآید، به رسمیت شناختن اسرائیل به عنوان کشوری یهودی و ادامۀ سلطۀ امنیتی آن در کشور فلسطینی خلع­ سلاح­ شده و از این مهم­ تر به رسمیت شناختن قدس به عنوان پایتخت اسرائیل را شامل می ­شود. این همه یعنی آنچه اسرائیل در دهه­ های گذشته به زور نیروی نظامی به دست نیاورد با این معامله به دست خواهد آورد.
خبر/شیعیان بحرین
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۹
ساعت: ۱۳:۴۶
بازدید: 103
: عفو بین الملل سیاست های خودسرانه آل خلیفه را محکوم کرد
عفو بین الملل در بیانیه ای صدور حکم حبس ابد برای شیخ "علی سلمان" رهبر حزب اسلامی وفاق بحرین را اقدامی خودسرانه خواند و آن را محکوم کرد.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۹
ساعت: ۱۳:۴۱
بازدید: 116
اجازه مظلوم‌نمایی به بهائیت نداد: علیه فرقه نوظهور
امیر از همان زمانی که عهده‌دار مقام صدارت شد (1264 ه. ق) با آشفتگی‌های سیاسی و اقتصادی که ماحصل دوران قبل از وی بود، مواجه شد. چنانچه در امور سیاسی علاوه بر ناامنی و فساد، امنیت داخلی با خطر شورش‌های داخلی و جنبش‌های فرقه‌ای نوظهوری چون بهائیت مواجه بود.
خبر/مقالات سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۹
ساعت: ۱۳:۳۸
بازدید: 120
: حزب‌الله؛ پیروز واقعی جنگ سوریه
حضور حزب‌الله در جنگ سوریه، علاوه بر کمک به حفظ دولت دمشق به عنوان حامی جبهه مقاومت، به افزایش چشمگیر توان نظامی و تجربیات جنگی این حزب لبنانی انجامیده است؛
خبر/مصاحبه‌های سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۳
ساعت: ۱۱:۴۴
بازدید: 146
: بررسی ریشه‌های نفرت ایرانی‌ها از آمریکا در گفت‌‎وشنود با خسرو معتضد
روز 13 آبان که در تقویم کشورمان به عنوان روز مبارزه با استکبار جهانی نام‌گذاری شده است ریشه در رفتار و اقدامات ناشایست امریکا در ایران داشته است. قوانین و مواردی که به اجبار در ایران پیاده میشد و مردم را از مسبب اصلی آن، که حکومت جهانی را در دست داشت، بیزار کرد و در پی آن اقدامات خود جوش مردم شکل گرفت. در مورد روز 13 آبان و تسخیر لانه جاسوسی با کارشناس و مورخ تاریخ «خسرو معتضد» به گفت‌وگو نشستیم تا ریشه تاریخی مشکلات ایران با آمریکا را از زبان او بشنویم.
خبر/طریق معرفت
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۳
ساعت: ۱۱:۴۰
بازدید: 152
نصایح اخلاقی آیت الله ناصری: تقوا، کیمیای سعادت
تقوا صفت بسیار پربار و کیمیای سعادت است. هرچه بخواهیم، در تقوا موجود است. عالی‌ترین صفت انبیا و اولیا تقواست و حتی زیربنای رسیدن به مراتب توحید را هم تقوا دانسته‌اند.
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۳
ساعت: ۱۱:۳۶
بازدید: 132
: اگر مبارزه‌ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم
اگر امروز نظام سلطه را نشناسیم، استکبار را نشناسیم، چطور می توانیم با حکمت و درایت حرکت کنیم؟ چطور می توانیم درست برنامه‌ریزی کنیم؟ لذا باید بشناسیم. اگر مبارزه‌ی با استکبار نباشد، ما اصلاً تابع قرآن نیستیم؛ مبارزه‌ی با استکبار که تمام نمی شود.
خبر/اخبار ایران و جهان
تاریخ: ۱۳۹۷/۸/۱۳
ساعت: ۱۱:۳۲
بازدید: 160
: بانک‌های کشور کاملاً ضد عدالت و غیراسلامی عمل می‌کنند
معاون اسبق وزیر امور اقتصادی و دارایی بیان کرد: در حال حاضر، بانک‌ها کاملاً بر ضد عدالت رفتار می‌کنند و عملکرد آن‌ها با مبانی اسلامی، شرعی و قانونی هماهنگی ندارد و در واقع چنین کارکردی در نظام بانکی کشورهای دنیا وجود ندارد.
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۸
ساعت: ۱۲:۱۸
بازدید: 326
بررسی نسبت سینما و تلویزیون با تاریخ نگاری و قهرمان‌های مشروطه به بهانه سالروز تولد ستارخان: تصویر کم‌رنگ سردار ملی در سینما
بیست‌وهشتم مهرماه زادروز «ستارخان»، سردار ملی ایران است. «ستارخان» یکی از محبوب‌ترین چهره‌ها در تاریخ معاصر ایران به‌حساب می‌آید که مقاومت کم‌نظیر او در جریان مبارزات مشروطه، تاثیر چشمگیری در پیروزی این حرکت داشت. انقلاب مشروطه هنوز که هنوز است، محل بحث بسیاری از تحلیلگران مسائل تاریخی و سیاسی قرار می‌گیرد و ...
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۸
ساعت: ۱۲:۱۵
بازدید: 319
: تقلای داعش برای ایجاد خلافت جدید در آسیا؛ افغانستان موقعیتی ایده‌آل
"داعش سخت در تلاش است تا با در اختیار گرفتن نیروهای مخفی جدید آماده برای عملیات و تقویت نیروهای فعلی خود، خلافت جدیدی را در آسیا تاسیس کند".
خبر/ادبیات آیینی - شعر
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۸
ساعت: ۱۲:۱۲
بازدید: 345
: نوسروده برقعی به شوق امام حسن مجتبی(ع)
سیدحمیدرضا برقعی همزمان با فرا رسیدن شهادت امام حسن علیه السلام، جدیدترین سروده خود را به کریم اهل بیت(ع) تقدیم کرده است.
خبر/طریق معرفت
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۸
ساعت: ۱۲:۹
بازدید: 447
: اذکار ساده برای ایّام پیاده رویِ زوّار اربعین حسینی علیه السّلام
این اذکار را به نیابت از مولایمان، حضرت صاحب الزّمان علیه السلام می گوییم و ثوابش را به اسرا و شهدای کربلا تقدیم می کنیم.
خبر/شیعیان بحرین
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۵
ساعت: ۱۱:۱
بازدید: 136
: دموکراسی در بحرین با تهدید!
فعالان بحرینی در پایگاه های اجتماعی هشتگ تحریم انتخابات و پارلمان ایجاد کردند تا نشان دهند که اقدامات آل خلیف را تایید نمی کنند.
خبر/مقالات مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۵
ساعت: ۱۰:۵۷
بازدید: 124
خرده روایت‌هایی درباره مرحوم سید ابوالقاسم شجاعی، از شاخص‌ترین خطبا و مبارزان معاصر: من تربیت شده مرحوم فلسفی‌ام
بزرگواری‌ - که اسم‌ او را نمی‌برم‌- آمد و گفت‌: «حسن حسین‌ اینجا راه‌ نینداز، جهانی‌ نیست‌!» من‌ رفتم‌ خدمت‌ امام(ره)‌. گفتم‌: آقا به‌ ما می‌گویند روضه‌خواندن جهانی‌ نیست‌! ولی ما می‌خواهیم‌ خدمت‌ شما روضه‌ بخوانیم‌، ایام‌ عاشوراست‌.
خبر/در رسانه های دیگر
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۵
ساعت: ۱۰:۵۵
بازدید: 138
رکوردشکنی فروش یک فیلم ضدمسیحیت در لهستان کاتولیک جنجال آفرید: سینمای اروپا علیه مسیحیت افسار پاره کرده است
در حالی که برخی اندیشکده‌های غربی از روند رو به رشد گرایش‌های دینی و مذهبی در میان مردم اروپا و امریکا خبر می‌دهند، سینمای اروپا همچنان در آثارش یا به طور کلی مسیحیت راستین را سانسور می‌کند یا در تولید مضامین ضدمسیحیت به شکلی مهارگسیخته پیش می‌رود.
خبر/طریق معرفت
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۵
ساعت: ۱۰:۵۰
بازدید: 139
استاد انصاریان: چشم‌پوشی از حرام الهی، از خصایل بندگان محبوب خدا
حقق، مفسر، مترجم و پژوهشگر علوم و معارف قرآنی گفت: کسی که اهل مخالفت با خدا، اهل محرّمات و اهل گناهان باشد، به لحظه مرگ که می رسد آخرین لحظهٔ خوشی اش است و...
خبر/گزارش خبری
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۵
ساعت: ۱۰:۴۷
بازدید: 385
مدیرکل پدافند غیرعامل قم: در «رم» به اندازه «قم» نمای رومی ندیدم
متقیان مدیر کل پدافند غیرعامل استان قم با اشاره به بازدید از شهر رم ایتالیا گفت: در بازدید از این شهر به نتیجه تعجب برانگیزی رسیدیم؛ در شهر رم جدید که خواستگاه نمای رومی است آنقدر که در شهر قم نمای رومی دیده می شود، نمای رومی ندیدیم.
خبر/اخبار مذهبی
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۳
ساعت: ۱۰:۸
بازدید: 125
: دبیر همایش تصوف: آماده مناظره در مورد تصوف هستیم
«تصوف؛ شاخصه‌ها و نقدها» با بیان اینکه برخورد امنیتی با تصوف نداریم و آماده مناظره با مدعیان تصوف که با پول بیت‌المال همایش می‌گیرند هستیم، تاکید کرد: برخی ممکن است بگویند تصوف در برابر وهابیت ایستاده و مقاومت می‌کند که این نادانی نسبت به وضعیت تصوف است زیرا تصوف در شبه قاره با وهابیت گره خورده و خطرناکترین اندیشه‌ها را علیه اسلام ایجاد کرده است.
خبر/مقالات سیاسی
تاریخ: ۱۳۹۷/۷/۲۳
ساعت: ۱۰:۳
بازدید: 172
ادامه دومینو ترور اندیشمندان عربستانی: توطئه آل‎سعود برای اعدام «حسن فرحان المالکی»
دادگاه کیفری رژیم آل سعود درپی راه اندازی یک سناریو جدید برای اعدام یکی دیگر از اندیشمندان عربستانی است.
12345678910...

کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک