اخبار (مراجع)

 
آیت الله صافی گلپایگانی
خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرفی کنیم

حضرت ‌آیت الله صافی تأکید کرد: امروز همگان وظیفه داریم که خصوصیات جامعه مهدوی را به جهان معرفی کنیم که جهانِ تشنه عدل و مواسات و خسته از ظلم و جنایات، خود را برای روز رهایی آماده کند و منتظر وعده الهی برای برپایی حکومت واحده عدالت باشد.
۱۳۹۷/۸/۲۶ ,  ۱۳:۲۹
آیت الله العظمی وحید خراسانی
رفع شبهه از اهل مذهب، برای اهل علم، اهم مطالب است

آیت الله وحید خراسانی در دیدار جمعی از دست‌اندرکاران همایش ملی «تصوف؛ شاخصه‌ها و نقدها» گفت: رفع شبهه از اهل مذهب، برای اهل علم، اهم مطالب است.
۱۳۹۷/۷/۱۰ ,  ۲۲:۱۲
آیت الله مکارم شیرازی:
زیارت حرم اهل بیت(ع) باعث حفظ شیعه شده است

آیت الله ناصر مکارم شیرازی از مراجع تقلید گفت: در روایات توجه بسیاری به زیارت قبور اهل بیت(ع) و وابستگان ایشان شده که این یک مساله سیاسی مهم برای حفظ شیعه در طول زمان با وجود توطئه های فراوان دشمنان است.
۱۳۹۷/۴/۲۷ ,  ۷:۹
آیت‌الله سبحانی:
حضرت خدیجه الگویی کامل برای زنان است

حضرت آیت‌الله سبحانی گفت: برای تربیت انسان‌ها باید الگوی مناسبی به او ارائه شود، چرا که یکی از بهترین‌ راهکار‌های اصول تربیتی ارائه الگو‌های مثبت و منفی به افراد است.
۱۳۹۷/۳/۵ ,  ۱۵:۱۰
آیت‎الله سبحانی:
اگر فضایل امام علی(ع) از آن برخی صحابه بود کتاب ها پر می شد

حضرت آیت‎الله سبحانی با اشاره به بی مهری هایی که نسبت به فضایل بی حد و حصر امام علی(ع) بیان کردند: اگر این فضایل برای یکی از صحابه دیگر بود کتاب ها و اوراق پر می شد.
۱۳۹۷/۳/۳ ,  ۱۲:۵۹

عرضه مجموعه آثار حضرت آیت الله العظمی روحانی در سی و یکمین نمایشگاه بین المللی کتاب تهران

مجموعه آثار حضرت آیت‌ الله العظمی روحانی در نمایشگاه بین‌المللی کتاب، عرضه شده است. برای تهیه مجموعه آثار معظم له می‌توانید به غرفه های انتشارات کلبه شروق، مهر امیرالمؤمنین و آیین دانش مراجعه نمایید...
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۷
حضرت آیت‌الله مکارم‌‌شیرازی مطرح کرد
ابراز نگرانی از اجرای سند 2030 در برخی مراکز آموزشی/ حرکات غیرمسؤولانه در آموزش و پرورش رصد شود

یکی از مراجع تقلید گفت: در آموزش و پرورش هنوز هم گاهی افراد نفوذی پیدا می‌‌شوند، البته جامعه معلمان جامعه‌ای مورد احترام است اما به ما خبر می‌‌رسد در برخی مراکز سند 2030 در حال اجراست.
۱۳۹۷/۲/۱۶ ,  ۱۸:۵۵

واکنش آیت‌الله مکارم شیرازی به واژه «حجاب اجباری»

بی‌حجابی در صحنه اجتماع، فعالیتی عمومی است و باید نهی از منکر انجام داد؛ اما اینکه بگوییم این شخص آزاد است و بی‌حجابی جزو زندگی خصوصی او است، سخن درستی نیست؛ بی‌حجابی همانند رشوه‌خواری است که باید در مقابل آن ایستاد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ,  ۲:۲۱
آیت الله سبحانی:
قرآنی به نام جمهوری اسلامی چاپ شود/تأکید بر آشنایی معلمان با قرآن

یکی از مراجع تقلید شیعیان با اشاره به اصرار سعودی‌ها بر حفظ رسم الخط عثمانی، گفت: گروهی تشکیل شود تا قرآنی با رسم الخط جمهوری اسلامی چاپ شود.
۱۳۹۶/۱۱/۱ ,  ۱۱:۳۸
آیت‌الله سبحانی:
استفاده از لقب "دکتر" در حوزه نشانه خودباختگی است

«آیت‌الله سبحانی» در درس خارج خود با انتقاد از به کارگیری القابی مانند دکتر در حوزه گفتند: لقب‌هایی را که در حوزه داریم از بین نبریم؛ و از به کار بردن کلمه «دکتر» خودداری کنیم.
۱۳۹۶/۹/۳۰ ,  ۱۲:۴۷

کتاب "نگاهی به دیدگاه‌های آیت‌الله سید علی سیستانی" منتشر شد

کتاب "نگاهی به دیدگاه‌های فرهنگی، اجتماعی، اخلاقی، سیاسی و سبک زندگی آیت‌الله العظمی سید علی سیستانی" به قلم «سید محمد غضنفری» کارشناس فرهنگی سازمان فرهنگ و ارتباطات اسلامی منتشر شد.
۱۳۹۶/۹/۲۹ ,  ۱۳:۵۰
آیت الله سبحانی:
حضور زنان در ورزشگاه‌ها با عفت آنان سازگار نیست

یکی از مراجع تقلید شیعیان با شعاری خواندن طرح حضور زنان در ورزشگاه‌ها، گفت: این کار با عفت زنان سازگار نیست و مفسده‌آور است.
۱۳۹۶/۹/۱۴ ,  ۱۸:۵۱
آیت الله مکارم شیرازی:
با خرافات در عرصه مهدویت مقابله جدی شود

آیت الله مکارم شیرازی مقابله با تفکرات افراطی و خرافی در مهدویت را ضروری و مهم دانست و گفت: برخی افراد افراطی، خرافات را به مهدویت که یک مسأله مسلم اسلامی است وارد می‌کنند، گاهی ادعاهایی انجام می‌شود که مهدویت را از صورت علمی و منطقی خارج می‌کند که باید مراقب بود.
۱۳۹۶/۹/۸ ,  ۱۲:۲

ابراز همدردی آیت الله العظمی روحانی با زلزله زدگان غرب کشور

در این ایام حزن انگیز اربعین و سالروز شهادت رسول انسانیت، پیامبر عظیم الشأن حضرت محمد (صلى الله عليه وآله وسلم)، اخبار دردناک زلزله غرب کشور و شمال عراق را شنیدیم. زلزله‌ای که جان صدها نفر را گرفت و هزاران نفر را مجروح کرد و ویرانی‌های شدیدی بر جای گذاشت...
۱۳۹۶/۸/۲۵ ,  ۱۴:۳۴
طی پیام‌هایی جداگانه اعلام کردند:
موافقت مراجع تقلید با اختصاص بخشی از سهم‌ امام برای کمک به زلزله‌زدگان

پنج تن از مراجع تقلید شیعه ضمن اعلام همدردی با آسیب‌دیدگان زلزله اخیر غرب کشور، با اختصاص بخشی از سهم مبارک امام(ع) برای کمک به آسیب‌دیدگان این زلزله موافقت کردند.
۱۳۹۶/۸/۲۵ ,  ۱۴:۳۱
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک