گزارش خبری

 

صف‌آرایی جریان‌های شیعی عراق در برابر تحریم‌های ضد ایرانی آمریکا

علیرغم موضع دولت بغداد مبنی بر پایبندی جزئی به تحریم های واشنگتن علیه تهران، جریان های شیعی عراقی به صورت یکپارچه صف طولانی از مخالفت با این تحریم ها را در برابر آمریکا تشکیل داده اند.
۱۳۹۷/۵/۲۸ ,  ۱۰:۱۳
در نشست «از سازمان تا فرقه» مطرح شد؛
تروریسم از خصوصیات همه فرقه هاست

ابراهیم خدابنده در نشست «از سازمان تا فرقه» با موضوع سازمان منافقین گفت: تروریسم از خصوصیات همه فرقه هاست، اما ممکن است در بازه ای از زمان بروز نکند.
۱۳۹۷/۵/۱۹ ,  ۲۱:۶

«نصرالله» در افکار عمومی «اسرائیل»؛ رهبری تأثیرگذار، قاطع و راستگو

پژوهش‌های مختلف صهیونیستی اذعان دارند افکار عمومی این رژیم با دیدن سخنرانی‌ها و مواضع دبیرکل حزب‌الله، تصور معمول خود از رهبران عربی را تغییر داده‌اند و وی را شخصی قاطع و راستگو می‌دانند.
۱۳۹۷/۵/۱۲ ,  ۱۲:۲۱
رامین حسین آبادیان
دستاوردهای مقاومت در «درعا» و پایان قصّه پُر غصه شیعیان در «ادلب»

واقعیت این است که دولتمردان سوری در اقدامی هوشمندانه از دستاوردهای نظامیِ چشمگیر و فوق تصور خود در درعا برای جامه عمل پوشاندن به اهداف انسانی و حقوق بشری در ادلب بهره برداری کردند.
۱۳۹۷/۵/۱۲ ,  ۱۲:۱۹
تنها با نیروی ایمان بر ترس‌ها و استرس‌ها چیره می‌شویم
مستخدمان شیطان در کمین آرامش ما

اگر شرایط امروز به گونه‌ای شده است که خیلی‌ها طاقت از دست می‌دهند و دست به خطا‌هایی گاه غیرقابل جبران می‌زنند باید به پیامشان بیشتر فکر کنند. هر سختی و گرفتاری، آموزه‌ای هم برایمان دارد. اگر از این منظر به قضیه نگاه کنیم شاید گرفتاری هم هر چه زودتر راهش را بگیرد و برود پی کارش
۱۳۹۷/۵/۳ ,  ۷:۱۱

شاهدان قیام گوهرشاد از کشتار 83 سال قبل می‌گویند

در سال 1314، به فرمان حکومت، برسر گذاشتن کلاه شاپو در سراسر کشور اجباری شد، اما در شهر مذهبی مانند مشهد، اجرای آن به آسانی انجام نگرفت.
۱۳۹۷/۴/۲۷ ,  ۷:۱

نقصان آموزشی و نگاه دستوری، آفت بزرگ عفاف و حجاب

یک جامعه شناس با بیان اینکه حجاب نشان و شاخص فرهنگی و شخصیتی فرد در اجتماع محسوب می شود، مقوله عفاف و حجاب را جز اصلی تمدن ایرانی دانست و با نقد شیوه های ترویج آن و نیز عوامل آسیب رسان به نوع پوشش بانوان کشورمان، به ارایه راه کارهایی متناسب با شرایط روز جامعه پرداخت.
۱۳۹۷/۴/۲۷ ,  ۶:۵۷
بر‌جامانده از شهرزاد
شهرزاد؛ خوانش پر گاف تاریخ

اولین و کلی‌ترین و اساسی‌ترین موردی که در بررسی تاریخی از سریال «شهرزاد» به چشم می‌آید، فضاسازی نامنطبق و نامناسب آن با واقعیت جامعه ایرانی در دهه 30‌شمسی است.
۱۳۹۷/۴/۱۶ ,  ۱۴:۲۴

شبیه حضرت زهرا (س) شدن نشانه نمی‌خواهد

گاهی یک جمله تمام زندگی یک فرد را تغییر می‌دهد. مانند جمله‌ای که زندگی بی پوشش مریم را به بهترین پوشش تغییر می‌دهد!
۱۳۹۷/۴/۶ ,  ۱۳:۳۸

شکسته شدن قداست زن در سینمای روشنفکری ایران

جریان روشنفکری بعد از انقلاب برای پیشبرد اهداف خود مسیرهای مختلفی را طی نموده است؛ یکی از مهترین این مسیرها تلاش در جهت بازنمایی مغرضانه و جهت‌دار زن ایرانی بر روی پرده نقره‌ای است.
۱۳۹۷/۳/۲۹ ,  ۱۲:۵۸

تأثیر فعالیت‌های شیعه‌ستیزانه وهابیت بر روابط تاجیکستان و ایران

موج جدید تبلیغات شیعه‌ستیزانه در کشور تاجیکستان تا بدانجا پیش رفته است که دولت سکولار این کشور نیز افراد و اتباع خود را با برچسب «تروریست» تحت فشار قرار می‌دهد و دو ملت فهیم و فرهیخته ایرانی و تاجیک را از هم دور می‌سازد.
۱۳۹۷/۳/۱۲ ,  ۱۱:۱۳
نگاهی به زندگی آیت‌الله شاه‌آبادی؛
آیت‌الله نصرالله شاه‌آبادی به لقاءالله پیوست

عالم ربانی آیت‌الله نصرالله شاه آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و فرزند مرحوم محمدعلی شاه‌آبادی استاد امام خمینی (ره) دار فانی را وداع گفت.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ,  ۱۵:۹

فرماندهانی که اسفند، ماه شدند در آسمان

حمید باکری، حسین خرازی، محمدابراهیم همت، عبدالحسین برونسی، عباس کریمی و مهدی باکری! این نام های آشنا ، فصل مشترک زیاد دارند، از رشادت هایشان در دوران دفاع مقدس و فرماندهی شان در علمیات های مختلف گرفته تا زمان آسمانی شدن و شهادت شان. زمانی که در تقویم به آخرین ماه سال می رسد، به اسفند.
۱۳۹۶/۱۲/۲۲ ,  ۱۴:۵۹
گزارشی از پدیده نوظهور بین جوانان
معصومیت از دست رفته

کشش و علاقه بین دو جنس مخالف از دیرباز وجود داشته است، نوع خلقت انسان‌ها که خداوند آنها را زوج آفریده...
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ,  ۲:۹
بررسی وضعیت حجاب در ایران؛
رد پای بهاییان پشت‌پرده کشف‌ حجاب‌ها

توان تاریخی بعد از انقلاب حاکی از فقدان الگو و نظریه سیاستی مشخص در خصوص پوشش در حوزه عمومی است؛ از این رو با اقدامات واکنشی و بی‌الگو در این خصوص رو به رو بوده ایم.
۱۳۹۶/۱۲/۴ ,  ۱۱:۳
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک