در رسانه های دیگر

 
در همایش بین‌المللی ادب فارسی در اواخر دوره مغول مطرح شد:
جایگزین کردن زبان اردو به جای فارسی توطئه انگلستان بود

دبیر بنیاد زبان فارسی هند گفت:یکی از این توطئه‌ها جایگزین‌کردن زبان اردو به جای فارسی بود. آن‌ها می‌دانستند که زبان‌های دیگر هندی را نمی‌شود جایگزین فارسی کرد و این البته برای ما فارسی زبانان بهتر شد، چون تنها زبانی که می‌توانست این میراث را از نظر زبانی تا 30 درصد و از نظر محتوای تا 70 الی 80 درصد حفظ کند زبان اردو بود.
۱۳۹۶/۸/۱۷ ,  ۱۶:۵۹
هشدار درباره کاهش سنِ ورود به روابط عاطفی در دختران و پسران
داستان دختر 9 ساله‌ای که عاشق شد و خودکشی کرد!

رفتارشناس اجتماعی و روانشناس گفت: سنِ ورود به روابط عاطفی در میان دختران و پسران پایین آمده که این موضوع یکی از عوارض زندگی صنعتی است.
۱۳۹۶/۸/۱۵ ,  ۲۳:۳۵
موج رسوايي‌هاي جنسي کمپانی رؤياسازي ادامه دارد
ويراني خانه پوشالی هاليوود با رسوایی تازه

اين روزها در مواجهه با پديده افشاگري‌هاي جنسي در هاليوود اين سؤال جدي‌تر از پيش براي وجدان‌هاي آگاه در سراسر جهان ايجاد مي‌شود...
۱۳۹۶/۸/۱۱ ,  ۱۳:۱۵
چرا مردم همچنان به رمال‌ها و فالگیرهامراجعه می کنند؟
يک دهم ايرانيان دلبسته فالگيرها

داستان از جایی شروع شد که سحر، دختر 32 ساله به دلیل گرفتاری و گره‌هایی که در کار،ازدواج، مسائل عاطفی و تحصیل داشت، به پیشنهاد دوستش با یک رمال آشنا شد.
۱۳۹۶/۸/۷ ,  ۲۲:۵۹
در گفتگو با سازندگان جنجالی «پول‌وپورن» و «انقلاب جنسی»بررسی شد
جنس برخورد با بحـران جنسی

اخبار تجاوز به عنف، ازدواج سفید، پدیده روسپیگری، رشد آمار طلاق، افزایش تجرد جوانان، تغییر نظام پوشش در جامعه و مسائل دیگری از این دست، این روزها زنگ خطری را به صدا درآورده که از لابه لای چند مستند پرمخاطب اخیر به گوش می‌رسد.
۱۳۹۶/۸/۷ ,  ۲۲:۵۷

مخالفین عقد موقت بخوانند

به گزارش برخی سایت های خبری اخیرا شیخ الازهر مصر ماهیت و شرعیت ازدواج موقت را به طور کل زیر سؤال برده است.
۱۳۹۶/۸/۲ ,  ۱۴:۲۷
شایان مصلح، بازیکن تیم پرسپولیس:
مداحی را بیشتر از فوتبال و شعر دوست دارم

شاعر، فوتبالیست، مداح و عاشق کتاب یا به قول خودش «خوره کتاب» است. همه این فعالیت‌ها را عاشقانه دوست دارد. شایان مصلح، متولد سال 72 در شهرستان رودبار است...
۱۳۹۶/۷/۲۸ ,  ۱۹:۳۳

قرآن فینگلیش؛ مصحفی به زبان همه ابنای بشر/ پیشنهاد تولید نرم‌افزار برای دسترسی جهانی

قرآن فینگلیش، مصحفی است که به کوشش معصومه آباد و برادرش به چهار زبان فارسی، عربی، انگلیسی و فینگلیش کتابت می‌شود و قرار است با حمایت معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به چاپ برسد و تولید نرم‌افزار برای سهولت دسترسی به این مصحف از سوی همه مردم جهان، پیشنهاد معاون قرآن وزیر ارشاد به ایشان است.
۱۳۹۶/۷/۲۸ ,  ۱۹:۲۴

ایران اورانیوم غنی‌می‌کند و کشورهای عربی تنباکو برای قلیان !

مجری مشهور شبکه الجزیره: در حالی که اعراب در لبنان قمارخانه و هتل می‌سازند، ایران مقاومت را تقویت می‌کند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ ,  ۲۳:۴۸

اگر عامل کشتار لاس‌ وگاس، مسلمان بود

"در سال‌های اخیر کشتارهای دسته‌جمعی در آمریکا به شکلی پایدار هم به لحاظ تعداد و هم به لحاظ ابعاد افزایش پیدا کرده است و ما شاهد بودیم که در سلسله این کشتارها اعم از کشتارهای اورورا، نیوتاون، اورلاندو و ... هر حمله جدید بزرگتر و چشم‌گیرتر بوده است اما حمله اخیر در لاس‌وگاس ابعادی بسیار بزرگتر و متفاوت‌تر از قبل حتی به لحاظ استانداردهای خشونت‌های مسلحانه در آمریکا داشت. با این حال بعد از هر یک از این کشتارها هیچ کاری برای متوقف کردن آنها انجام نشده و این بار نیز نخواهد شد."
۱۳۹۶/۷/۱۷ ,  ۲:۱۶

این کانال‌های تلگرامی زندگی‌تان را خراب می‌کنند

زنان خانه‌داری که دستورات پخت‌وپز و سلامتی و خیاطی و خانه‌داری و حتی شوهرداری‌شان را از صفحات و کانال‌ها و گروه‌ها استخراج می‌کنند.
۱۳۹۶/۷/۳ ,  ۲۰:۳۲
سیدیحیی یثربی:
مسئولان، همه مدارس را دولتی کنند/ تبعیض در امر آموزش کودکان، ضد عدالت است

از سران قوای سه گانه تا مسئولان مستقیم آموزش و پرورش و آموزش عالی یادآور می‌شوم که اگر واقعا بنده خدا و پیرو اهل بیت (ع) هستند، در رفع این تبعیض‌ها بکوشند؛ همه مدارس را دولتی کرده، شرایط آنان را یکسان و هماهنگ نمایند.
۱۳۹۶/۶/۲۶ ,  ۱۲:۴۰
اخلاق پزشکی در سایه ویزیت‌های فله‌ای
اینجا تمام حرف‌ها خصوصی است!

"حفظ حریم خصوصی بیمار" و "ویزیت‌های گروهی در مطب‌"؛ دو عبارتی که یکی منشور حقوق بیمار را تایید کرده و دیگری ناقض آن است...
۱۳۹۶/۶/۲۶ ,  ۱۲:۳۴

عرق‌هایم را پاک نکردم تا دشمن سو استفاده نکند

با همه علاقه‌ای که به فرزندم دارم، اعلام می کنم که آخرین تبادلی که ما با صهیونیست‌ها انجام خواهیم داد، پیکر سید هادی خواهد بود. یعنی پیکر فرزند من تفاوتی با پیکر سایر شهدای مقاومت ندارد؛ نه تنها فرزند من که من هم تفاوتی با بقیه پدران شهدا ندارم و این، برای لبنانی‌ها چیز تازه ای بود.
۱۳۹۶/۶/۲۰ ,  ۱۳:۱۵
حسين شمقدري کارگردان مستند «انقلاب جنسي»:
بی‌بندوباری جنسی در غرب بیشتر جنبه توریستی و کسب درآمد دارد

موضوعي که در مستند «انقلاب جنسي» به آن پرداخته شده، همان طور که از نام مستند مشخص است، آنقدر خاص و خط قرمزي است که شايد بردن نام آن در برخي خانواده‌ها و محافل جزو حرف‌هاي مگو و حريم‌هاي غير قابل ورود باشد اما...
۱۳۹۶/۶/۲۰ ,  ۱۳:۱۳
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک