شیعیان یمن

 

فراخوان مجمع جهانی اهل بیت برای کمک دارویی به مسلمانان یمن

رئیس مرکز بسیج مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: در یمن 200 هزار نفر در معرض ابتلا به بیماری وبا هستند که 100 هزار نفر مبتلا شده اند و تا امروز بیش از 800 نفر در 19 استان یمن به دلیل این بیماری جان خود را از دست داده اند.
۱۳۹۶/۳/۲۹ ,  ۱۹:۳۵
عبدالملک حوثی:
آمریکا، ولی نعمت و صاحب اختیار مقامات آل سعود است

رهبر جنبش «انصار الله» با توصیف آل سعود به منافقان تأکید کرد که رژیم عربستان با ارائه خدمات مالی از حساب ملت خود به آمریکا،در اجرای طرح آمریکائی همکاری می کند.
۱۳۹۵/۵/۱۰ ,  ۱۸:۲۴
افشای نقش اسرائیل و لابی عربی در حذف نام عربستان از فهرست سیاه سازمان ملل
خفقـان دبیـرکل

عربستان سعودی موفق شد با ایجاد یک موج بزرگ فشار بر دبیرکل سازمان ملل متحد و تهدید او به قطع کمک‌های مالی خود و متحدانش در شورای همکاری خلیج فارس و سازمان همکاری‌های اسلامی به سازمان‌های تابعه این نهاد «بان کی مون» را وادار به عقب نشینی و حذف نام ائتلاف سعودی‌ها از فهرست ناقضان حقوق کودکان در جنگ یمن کند.
۱۳۹۵/۳/۲۲ ,  ۹:۵۴
عبدالملک الحوثی:
الحوثی: جاهلیت امروز از جاهلیت نخستین خطرناک‌تر است

رهبر انصارالله یمن در سخنانی به مناسبت سالروز میلاد پیامبر اکرم(ص) گفت: ملت بزرگ یمن با وجود تمام مشکلات ناشی از تجاوزگری سعودی و مزدورانش، همچنان به ارزش های اسلامی پایبند هستند و به مبارزه خود ادامه می دهند.
۱۳۹۴/۱۰/۳ ,  ۱۲:۴۷
الحوثی:
عربستان‌واسرائیل برای جنایت هم‌پیمان شده‌اند

رهبر جنبش انصار الله یمن تاکید کرد، عربستان با همدستی با رژیم صهیونیستی، فجیع‌ترین جنایات را علیه ملتهای منطقه مرتکب شده است.
۱۳۹۴/۸/۱۶ ,  ۱۹:۱
«الشرق الاوسط»:
«انصارالله» مضامین مقاومت را در متون درسی دانش‌آموزان یمنی وارد کرد

جنبش انصارالله یمن، مضامین مقاومت را وارد متون درسی مدارس این کشور کرده است؛ اقدامی که به مذاق عربستان سعودی و رسانه‌های آن خوش‌ نیامده است.
۱۳۹۴/۸/۷ ,  ۱۲:۱۷
الحوثی:
از امام حسین (ع) درس پایداری گرفتیم

رهبر جنبش انصار الله یمن با اشاره به تاسیس رژیم جعلی صهیونیستی در سرزمین مقدس فلسطین، گفت: آمریکا در منطقه ما حکم می‌کند و اسرائیل پلیدترین جنایت‌ها را علیه ملت فلسطین مرتکب می شود.‬
۱۳۹۴/۸/۳ ,  ۲۱:۱۳
رهبر انصارالله یمن:
آل‌سعود از مراسم حج سوءاستفاده می‌کند / عربستان در جنایات اسرائیل در مسجد الاقصی شریک است

«عبدالملک الحوثی»، با تأکید بر این که رژیم آل‌سعود در حال سوءاستفاده از موسم حج و شرافت مکه است، گفت: نظام عربستان به عنوان آلت دست اسرائیل و آمریکا، درحال طغیانگری است.
۱۳۹۴/۷/۲۲ ,  ۲۰:۵۴

"مثلث شر" يمن را تهديد میکند

رهبر جنبش انصارالله یمن؛ آمریکا، اسرائیل و عربستان را مثلث شر و جرم نامید و درباره طمع ورزی‌های آنان در یمن هشدار داد.
۱۳۹۴/۷/۳ ,  ۱۱:۲۶

رمز مقاومت ملت یمن از دیدگاه تحلیلگر عرب

نویسنده و تحلیگر عرب با اشاره به اوضاع و شرایط انسانی ناگوار یمن با توجه به حمله ارتش سعودی و بمباران مردم این کشور، رمز مقاومت ملت یمن و ناکامی مسوولان سعودی را تشریح کرد.
۱۳۹۴/۵/۱۳ ,  ۱۳:۹
گزارش آماری از جنگ‌افروزی سعودی در یمن/
بیش از 513 حمله به 259 منطقه و شهر؛ 377 شهید و 2459 مجروح فقط طی 10 روز

بیش از 513 حمله هوایی کنار حملات موشکی به پایتخت و برخی استان‌ها و مناطق مرزی یمن از سوی متجاوزان سعودی، هدف قرار گرفتن 259 منطقه و شهر و روستا، 377 شهید و بیش از 2459 مجروح آمار تلفات انسانی و خسارت‌های 10 روز اخیر اعلام شده است.
۱۳۹۴/۲/۲۰ ,  ۷:۴
رهبر انصارالله:
تجاوز به یمن، خدمت به اسرائیل است

رهبر جنبش انصارالله یمن، ادعاهای ائتلاف عربستان برای توجیه حملات به مردم این کشور را تمسخر آمیز دانست و گفت، آیا حملاتی که در رأس آن آمریکا و رژیم صهیونیستی قرار دارند، برای امنیت قومی عربی است؛ و آیا این دو، حامی اعراب هستند ؟!
۱۳۹۴/۱/۳۱ ,  ۱۶:۴
کودک یمنی:
به جای حمله به یمن، فلسطین را آزاد کنید !

ادامه تجاوز نظامی جنگنده های عربستان سعودی به یمن، وزارت آموزش و پرورش این کشور را به تعطیل کردن مدارس برای حفظ جان دانش آموزان وادار کرده است.
۱۳۹۴/۱/۲۵ ,  ۲۲:۱۹

پیام استاد انصاریان به مسلمانان یمن/ آل سعود هم‌پیمان اسرائیل است

انصاریان طی پیامی به مسلمانان یمن گفت: آل سعود زمینه ساز تشکیل حکومت اسرائیل به وسیله پدر و جدشان عبدالعزیز آل سعودند و از ابتدای امر هم‌پیمان با اسرائیل بودند. آل سعود، جزء یهودیان خیبرند.
۱۳۹۴/۱/۲۵ ,  ۲۲:۸
چهاردهمین روز تجاوز عربستان به یمن/
شهادت 180 کودک یمنی/هشدار درباره بروز فاجعه انسانی در بیمارستان‌های عدن

از ابتدای تجاوز عربستان به یمن تاکنون 180 کودک یمنی به شهادت رسیده‌اند این در حالی است که سردخانه‌های بیمارستانهای عدن پر از اجساد قربانیان حملات سعودی شده و دیگر توان پذیرش اجساد بیشتر را ندارد.
۱۳۹۴/۱/۱۹ ,  ۲۲:۱۶
1234567
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک