شیعیان بحرین

 
علمای بحرین:
احکام قضایی در بحرین تجاوز آشکار به اسلام است

علمای بحرین از احکام قضایی صادر شده به وسیله دادگاه های این کشور به عنوان تجاوزی آشکار به اسلام یاد کردند.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ,  ۲:۳۵
روحانی معارض بحرینی
تنها کارکرد انتخابات بزک‌کردن چهره آل‌خلیفه است| دورخیز فرزندان حمد برای پادشاهی بحرین

یکی از معارضان بحرینی خواستار تحریم انتخابات پارلمانی این کشور از سوی مردم شد و تاکید کرد که مشارکت در انتخابات هیچ کارکردی جز بزک کردن چهره آل‌خلیفه ندارد.
۱۳۹۶/۱۲/۱۵ ,  ۲:۲۰

هفتمین سالگرد انقلاب بحرین و کارنامه سیاه آل خلیفه

ملت بحرین امسال در حالی هفتمین سالگرد انقلاب مردمی 14 فوریه را برگزار می‌کنند که موج بازداشت‌ها و انواع سرکوبگری‌های آل خلیفه شدت یافته و این رژیم گستاخانه‌تر از قبل رهبران مخالفان و علمای شیعه این کشور را در بند و حصر کرده است. آل خلیفه به موجب احکام ظالمانه، سلب تابعیت بسیاری از فعالان و مخالفان و خانواده‌هایشان، اخراج یا حبس آنها کارنامه سیاهی از خود بر جای گذاشته است.
۱۳۹۶/۱۲/۲ ,  ۰:۰
شیخ علی الکربابادی
آل‌خلیفه «اتاق‌های مرگ» را به «اتاق‌های گفتگو» ترجیح می‌دهد

سرکوب شدید روحانیون و در رأس آن‌ها شیخ عیسی قاسم به این دلیل است که آل‌خلیفه آن ‌ها را هسته اصلی تحرکات انقلابی در بحرین می‌داند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ,  ۱۱:۵۰

جنگ آل‌خلیفه با مخالفان خود و شیعیان حتی در شبکه های اجتماعی

نظام آل‌خلیفه در بحرین به جنگ با مخالفان خود و شیعیان در تمام عرصه های زندگی اکتفا نکرده و این جنگ را به شبکه های اجتماعی نیز کشانده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱۹ ,  ۱۱:۴۸
علمای بحرین:
رژیم آل خلیفه شیوه فرعون را در پیش گرفته است

علمای بحرین در واکنش به اوضاع بحرین و ادامه هدف قرار دادن شهروندان این کشور، بیانیه‌ای صادر کردند.
۱۳۹۶/۱۱/۱۷ ,  ۱۴:۲۰
عضو جمعیت «الوفاق»:
آل‌خلیفه برای انقلابیون بحرینی «اتاق‌های مرگ» تشکیل داده است

شیخ «محمد خجسته» عضو جمعیت الوفاق بحرین با تشریح نقش منفی امارات و عربستان در سرکوب انقلابیون بحرینی، گفت: آل خلیفه برای انقلابیون «اتاق های مرگ» تشکیل داده است.
۱۳۹۶/۱۱/۱ ,  ۱۱:۴۱
معاون جمعیت «العمل» بحرین:
بيشترين ارتباط با رژیم صهیونیستی را دولت بحرین دارد

معاون دبیر کل «جمعیت اسلامی العمل» (جمعیة العمل الإسلامی) بحرین اظهار داشت که مشکلات بحرین بیش از آنکه خارجی باشد داخلی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ,  ۱۲:۹

آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد

آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۳

آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است

جانشین دبیر کل عمل اسلامی بحرین تاکید کرد که ال سعودی با فشار بر آل خلیفه به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۲

رژیم آل‌خلیفه در سراشیب

هنگامی که اردیبهشت سال جاری پادشاه بحرین با محاکمه غیرنظامیان در دادگاه‌های نظامی موافقت کرد، پیش‌بینی می شد فشار بر شهروندان بحرینی که خواهان حقوق مدنی خود هستند، افزایش یابد. پس از این رویداد، دستگاه قضایی رژیم آل‌خلیفه، تعدادی از شهروندان این کشور را به‌ اتهام برنامه‌ریزی برای حمله به نیروهای مسلح به دادگاه نظامی ارجاع داد و اینک اخبار واصله دال بر این است که دادگاه نظامی رژیم آل‌خلیفه، شش شهروند بحرینی را به اعدام محکوم کرده است. این شهروندان در مدت محاکمه در دادگاه‌ نظامی، در معرض انواع شکنجه‌های جسمی و روحی و نیز شوک الکتریکی قرار داشتند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ ,  ۱۲:۱۶
در واکنش به صدور حکم اعدام علیه 6 شهروند بحرینی؛
انجمن حقوق بشر بحرین: روزی سیاه در تاریخ عدالت در بحرین رقم خورد

انجمن حقوق بشر بحرین صدور حکم اعدام علیه شهروندان بحرینی توسط دادگاه نظامی رژیم آل خلیفه را روزی سیاه در تاریخ عدالت در بحرین توصیف کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۶ ,  ۱۳:۵۸
شیخ «عبدالله الدقاق»:
تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند

نماینده شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین در سخنانی تأکید کرد که سفر هیأت بحرینی به سرزمین های اشغالی از دیدگاه انقلابیون این کشور محکوم است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ ,  ۱۴:۱۵

بازی با جان «آیت الله» نشانگر «حماقت حساب‌نشده» آل خلیفه

«مرگ تدریجی!» این روشی است که آل خلیفه، حاکمان نظام بحرین، برای کنار زدن مهم‌ترین دشمن سیاسی‌شان، آیت الله شیخ عیسی قاسم، که مهم‌ترین مرجع دینی کشور هم هست، در پیش گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ ,  ۱۳:۴۵
524 روز حصر رهبر شیعیان بحرین نیمی از وزن وی را کاهش داده است
آل خلیفه در حال قتل تدریجی شیخ قاسم

بیش از 500 روز است که رهبر شیعیان بحرین در حصر خانگی است و رژیم آل خلیفه با ممانعت از دسترسی به خدمات پزشکی تخصصی برای بیماری پیش‌رونده او، عملاً در حال پیاده کردن نقشه قتل تدریجی ایشان است.
۱۳۹۶/۹/۸ ,  ۱۱:۵۰
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک