شیعیان بحرین

 
معاون جمعیت «العمل» بحرین:
بيشترين ارتباط با رژیم صهیونیستی را دولت بحرین دارد

معاون دبیر کل «جمعیت اسلامی العمل» (جمعیة العمل الإسلامی) بحرین اظهار داشت که مشکلات بحرین بیش از آنکه خارجی باشد داخلی است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۷ ,  ۱۲:۹

آیت الله غریفی اظهارات اهانت آمیز مقام بحرینی علیه شیعیان را محکوم کرد

آیت الله غریفی از علمای بحرین، اهانت محمد خالد نماینده سابق پارلمان رژیم آل خلیفه به عقاید مسلمانان شیعه و انتشار توئیت اهانت آمیز به حضرت مهدی (عج) امام دوازدهم شیعیان را محکوم کرد و اقدام وی را توهینی وقیح و بی شرمانه دانست که در پی حوادث اخیر ایران گفته است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۳

آل سعود به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است

جانشین دبیر کل عمل اسلامی بحرین تاکید کرد که ال سعودی با فشار بر آل خلیفه به دنبال کوچاندن شیعیان از بحرین است.
۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ,  ۱۲:۱۲

رژیم آل‌خلیفه در سراشیب

هنگامی که اردیبهشت سال جاری پادشاه بحرین با محاکمه غیرنظامیان در دادگاه‌های نظامی موافقت کرد، پیش‌بینی می شد فشار بر شهروندان بحرینی که خواهان حقوق مدنی خود هستند، افزایش یابد. پس از این رویداد، دستگاه قضایی رژیم آل‌خلیفه، تعدادی از شهروندان این کشور را به‌ اتهام برنامه‌ریزی برای حمله به نیروهای مسلح به دادگاه نظامی ارجاع داد و اینک اخبار واصله دال بر این است که دادگاه نظامی رژیم آل‌خلیفه، شش شهروند بحرینی را به اعدام محکوم کرده است. این شهروندان در مدت محاکمه در دادگاه‌ نظامی، در معرض انواع شکنجه‌های جسمی و روحی و نیز شوک الکتریکی قرار داشتند.
۱۳۹۶/۱۰/۹ ,  ۱۲:۱۶
در واکنش به صدور حکم اعدام علیه 6 شهروند بحرینی؛
انجمن حقوق بشر بحرین: روزی سیاه در تاریخ عدالت در بحرین رقم خورد

انجمن حقوق بشر بحرین صدور حکم اعدام علیه شهروندان بحرینی توسط دادگاه نظامی رژیم آل خلیفه را روزی سیاه در تاریخ عدالت در بحرین توصیف کرد.
۱۳۹۶/۱۰/۶ ,  ۱۳:۵۸
شیخ «عبدالله الدقاق»:
تقویت روابط با تل آویو، آل خلیفه را در زباله‌دان تاریخ دفن می‌کند

نماینده شیخ عیسی قاسم، رهبر شیعیان بحرین در سخنانی تأکید کرد که سفر هیأت بحرینی به سرزمین های اشغالی از دیدگاه انقلابیون این کشور محکوم است.
۱۳۹۶/۹/۲۳ ,  ۱۴:۱۵

بازی با جان «آیت الله» نشانگر «حماقت حساب‌نشده» آل خلیفه

«مرگ تدریجی!» این روشی است که آل خلیفه، حاکمان نظام بحرین، برای کنار زدن مهم‌ترین دشمن سیاسی‌شان، آیت الله شیخ عیسی قاسم، که مهم‌ترین مرجع دینی کشور هم هست، در پیش گرفته‌اند.
۱۳۹۶/۹/۲۲ ,  ۱۳:۴۵
524 روز حصر رهبر شیعیان بحرین نیمی از وزن وی را کاهش داده است
آل خلیفه در حال قتل تدریجی شیخ قاسم

بیش از 500 روز است که رهبر شیعیان بحرین در حصر خانگی است و رژیم آل خلیفه با ممانعت از دسترسی به خدمات پزشکی تخصصی برای بیماری پیش‌رونده او، عملاً در حال پیاده کردن نقشه قتل تدریجی ایشان است.
۱۳۹۶/۹/۸ ,  ۱۱:۵۰
«غسان خمیس» رئیس مرکز حقوق بشر و دموکراسی در خلیج فارس:
«آل خلیفه»؛ کودک شیرخواری که به حمایت سعودی‌ها وابسته است

حکومت بحرین از اختلافات موجود با ایران در منطقه و جهان استفاده کرده و اتهام تصمیم ایران به گسترش نفوذش را مطرح می­کند. این ادعاها فاقد صحت است و دلیل واقعی برای ادعاهای خود ندارند.
۱۳۹۶/۹/۴ ,  ۱۱:۳۲
دبیرکل «الأحرار» بحرین:
ایران در بحرین دخالتی ندارد/ اعلام جنگ آل‌خلیفه علیه بحرینی‌ها

«سعید الشهابی» با تأکید بر اینکه ایران هیچ دخالتی در حوادث بحرین ندارد، گفت: رژیم آل خلیفه دهها سال است که علیه ملت بحرین اعلام جنگ کرده است.
۱۳۹۶/۸/۲۱ ,  ۲۳:۱۹
رئیس انجمن حقوق بشر بحرین:
آل‌خلیفه برای شکنجه زندانیان سیاسی بحرین از 21 روش استفاده می‌کند

رئیس انجمن حقوق بشر بحرین اعلام کرد که تاکنون 21 روش شناسایی شده است که رژیم آل خلیفه از آن برای شکنجه زندانیان اندیشه در بحرین بهره برداری می کند.
۱۳۹۶/۸/۱۱ ,  ۱۳:۲۱

مرگ تدریجی زندانیان در بحرین

بحرین به عنوان رکورددار شمار زندانیان در بین کشورهای عربی، زندان را به گور زندانیانی تبدیل کرده است که مرگ تدریجی را تجربه می‌کنند.
۱۳۹۶/۸/۷ ,  ۲۳:۴

تاکید عربستان و بحرین بر حمایت از ایران‌ستیزیِ ترامپ

هماهنگ کننده سیاسی هیئت دیپلماتیک سعودی در سازمان ملل متحد گفت: از راهبرد ترامپ در قبال ایران استقبال می کنیم.
۱۳۹۶/۷/۲۸ ,  ۱۹:۱۷
عالم برجسته بحرینی:
آل‌خلیفه صهیونیست‌ها را ضامن بقای حکومت خود در بحرین می‌داند

شیخ «علی الکربابادی» عالم برجسته بحرینی معتقد است که تقویت روابط منامه با تل‌آویو به این خاطر است که رژیم آل‌خلیفه صهیونیستها را ضامن بقای حکومت خود در بحرین می داند.
۱۳۹۶/۷/۲۰ ,  ۲۳:۲۱

زبانه‌های آتش سرکوبگری در بحرین؛ انقلابی که خاموش نمی‌شود

درحالیکه سلسله اقدامات خصمانه و کینه‌توزانه رژیم آل خلیفه علیه بحرینی‌ها بیش از پیش تشدید شده است، اما انقلابیون همچنان به مسیر خود در عدالت‌خواهی و ظلم‌ستیزی ادامه می‌دهند.
۱۳۹۶/۷/۱۷ ,  ۲:۲۴
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک