ندیمی:
قانون بانکداری بدون ربا ابزاری برای کاسب‌کاری شده است/ لیزینگ‌ها؛ حیاط خلوت نظام بانکی

ندیمی اظهار کرد: هرآنچه به عنوان عملیات بانکی بدون ربا، قرض‌الحسنه، مشارکت و مانند آن مطرح است، بیشتر شکلی است و محتوایش کسب و کار است؛ کما اینکه اکنون بانک‌ها، بیمه و لیزینگ هم دارند.
۱۳۹۴/۳/۷ ,  ۸:۳۲

قدمگاه خضر نبی‌(ع) در شش کیلومتری قم + تصاویر

طبق روایات در بالای این کوه غاری وجود داشته که محل عبادت حضرت خضر (ع) بوده است.
۱۳۹۴/۳/۷ ,  ۸:۳۰
سفیر سابق ایران در اردن عنوان کرد:
اولویت آمریکا در منطقه، اسلام سکولار و اسلام صوفی است/رسانه‌ها در واژه انقلاب یمن ملاحظه می‌کنند!

سفیر سابق ایران در اردن با بیان اینکه تحولات موجود در یمن کودتا نیست بلکه یک انقلاب است، گفت: اولویت آمریکا در منطقه اسلام سکولار و سپس اسلام صوفی است، نه اسلام دین گرایی اعم از دین سلفی و دین شیعی، به همین دلیل بازیگر یک آمریکا در منطقه ترکیه است نه عربستان.
۱۳۹۴/۳/۷ ,  ۸:۲۹

بررسی ابعاد تهاجم فرهنگی غرب در افغانستان

زمینه‌های تهاجم فرهنگی در افغانستان تا حدود زیادی مهیا شده است و کشورهای غربی به مدیریت آمریکا تلاش می‌کنند تا از این فرصت بهترین استفاده را ببرند.
۱۳۹۴/۳/۷ ,  ۸:۲۸
شرايط کنوني مصر و راه‌هاي پيش روي دولتمردان ايران در گفت‌و‌گو با آيت‌الله سيد‌هادي خسروشاهي
شرايط دنيا و تزلزل دولت مصر مانع از اعدام مرسي است

رهبري اخوان با توجه به سازماندهي خاص و «بيعت» با «مرشد» منتخب «مکتب الارشاد» ـ کميته مرکزي ـ نوعاً به طور يکپارچه و جمعي عمل مي‌کند و اگر عضوي خارج از تصميم نهايي مکتب الارشاد و رهبري ـ مرشد عام ـ اقدام کند، بلافاصله «اخراج» مي‌شود!... يعني سانتراليزم حاکم بر جمعيت، اجازه پيدايش اختلافات عميق يا انشعاب جدي نمي‌دهد.
۱۳۹۴/۳/۷ ,  ۸:۲۶

تأکید حضرت آیت‌الله العظمی روحانی بر لزوم رعایت حقوق حیوانات

حضرت آیت ‌الله العظمی سید محمد صادق روحانی (دام ظله العالی) در جلد 33 از دوره 41 جلدی فقه الصادق خود در مبحثی به بیان وظائف مالک حیوان پرداخته ‌اند که با توجه به اهمیت آن، در ادامه، ترجمه این بخش تقدیم می‌ گردد.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۲۷
رییس قوه قضاییه:
حوزه های علمیه مانند پادگان شده اند/محصولات حوزه به خارج از حوزه ارایه شوند

آیت الله آملی لاریجانی گفت: متاسفانه حوزه های علمیه مانند پادگان شده اند و محصولات آنها به خارج از این فضا ارایه نمی شود.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۲۴
حسینی بوشهری:
محور سخنرانی های ماه رمضان تفسیر قرآن باشد نه شعر و خواب

مدیر حوزه های علمیه با صدور بیانیه ای به مناسبت در پیش بودن ماه مبارک رمضان و ایام تبلیغی حوزه های علمیه خطاب به طلاب و مدیران مدارس علمیه گفت: محور اصلی و سخنرانی ها باید بر اساس قرآن باشد نه شعر و خواب.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۲۳

مسئول اصلی انفجار مسجد شیعیان عربستان کیست؟

"من با قاطعیت اعلام می‌کنم که محمدبن سلمان مسئول اصلی و اول کشتار مردم بیگناه در یمن و انفجار تروریستی در مسجد امام علی(ع) قطیف عربستان، وی همچنین مسئول نخست ویرانی و کشتار در سوریه و ادامه سرکوب مردم بحرین است".
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۲۲
السفیر بررسی کرد؛
داعش و اسراییل ؛ دوروی یک سکه

روزنامه السفیر در گزارشی ماهیت صهیونیست ها و گروه تروریستی داعش و جنبه های تشابه بین آنها را تشریح کرد.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۲۰

2845 سال زندان برای مخالفان بحرینی !

337 شهروند بحرینی در سه ماهه اول امسال سال به اتهام فعالیت های سیاسی سیاسی جمعا به 2 هزار و 845 سال زندان محکوم شده اند.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۱۹
در پی سخنان مراجع و علما در مورد حجاب؛
هجمه رسانه‌های معارض به موضوع حجاب وعفاف در ایران!

حمله همه‌جانبه و بی‌وقفه به ارزش‌های اسلامی در جنگ نرم بر کسی پوشیده نیست. دشمنان اسلام با عناوینی همچون حقوق بشر و آزادی سعی دارند حقوق دینی مردم را زیر پا گذاشته و...
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۱۷

رهنمودهایى از آیت الله حاج میرزا جواد تبریزى(ره)

یأس از زندگى و ادامه حیات، از وسوسه شیطان است. شیطان همواره در کمین است و مى‌خواهد همان‌گونه که قسم خورده، شما را از طریق مستقیم خارج کند و با القاى وسوسه، شما را مأیوس گرداند. واظب باشید فریب شیطان را نخورید.با عمل به تکالیف شرعى و...
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۱۶

چرا اسرائیل و محمدرضاشاه از یکدیگر حمایت می‌کردند؟

محمدرضاشاه بعد از کودتای 28 مردادماه و نقش آمریکایی‌ها در بازگرداندن او به سلطنت، همواره سعی کرد تا به‌عنوان بازوی خاورمیانه‌ای آمریکا عمل کند.
۱۳۹۴/۳/۶ ,  ۱۵:۱۰
از نگاه ناسیونالیستی و تفکر وهابی تا نقش رژیم عربستان
چرا قدس آزاد نمی‌شود؟/ بررسی عوامل طولانی شدن اشغال فلسطین

نگاه اقلیتی به آرمان قدس، گروه‌های داخلی فلسطینی و نقش بارز عربستان و تفکر مذاکره و سازش در منطقه به همراه تفکر تکفیری مهم‌ترین عوامل طولانی شدن آزادی قدس شریف شده است.
۱۳۹۴/۳/۳ ,  ۷:۲۶
12345678910...
آرشیو