استفتا از آیت‌الله صافی درباره حجاب در خارج کشور

آیت‌الله‌العظمی صافی گلپایگانی به استفتای ایکنا درباره حجاب زنان و دختران مسلمان در دانشگاه‌های برخی کشورها که ممنوعیت حجاب دارند پاسخ داد.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۵۶
حجت ‌الاسلام والمسلمین نکونام:
ترویج شادیهای کاذب در جامعه مهمترین توطئه امروز دشمن است

نماینده ولی فقیه در چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه برگزاری کنسرتهای موسیقی در کشور معصیت آشکار است، گفت: به یقین برگزاری کنسرتهای موسیقی کار دشمن است برای آنکه جامعه ما را به سمت بی ‌بندباری و امثال اینها سوق بدهد.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۵۴

شیعه کیست؟

حجت‌الاسلام محمد رنجبر با اشاره به اینکه قرآن کتاب قواعد است و به همین دلیل کهنگی در آن راه ندارد گفت: قواعد قرآن 1400 سال پیش بوده، الان هم هست و بعد از این هم خواهد بود.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۵۳
جعفری دولت‌آبادی خبر داد
بازرسی از وضعیت حجاب پرستاران در بیمارستان‌ها/ 3 شرط برای برگزاری کنسرت‌ها

دومین نشست دادستانی تهران در حوزه‌ی آسیب‌های اجتماعی که روز چهارشنبه سوم شهریور ماه برگزار شد، به موضوع عفاف و حجاب اختصاص داشت.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۵۰
استاد علوم اجتماعی دانشگاه تهران تحلیل کرد
تیپولوژی زنان دستفروش در مترو

ساماندهی دستفروشان به عنوان یک واقعیت شهری که با افزایش آمار طلاق و تعداد زنان بی سرپرست و رکود اقتصادی جامعه ارتباط مستقیم دارد کارکرد چند منظوره ایست که شهرداری می تواند از محمل دانشگاهی برای مهار آن استفاده کند.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۴۸
لری شوارتز
9 شهری که زندگی سگ‌ها بهتر از انسان‌هاست

زمانی بود که اصطلاح «زندگی سگی» فوری شکل خاصی از زندگی را به ذهن متبادر می کرد. اما امروزه شنیدن این اصطلاح یادآور رنج و محنت نیست. آمریکاییان با سگ هایشان همچون...خب، بهتر است بگوییم همچون خودشان رفتار می کنند.
۱۳۹۵/۶/۶ ,  ۱۸:۴۶

وضعیت شیعیان افغانستان / دستگیری و ترور روحانیون شیعه و ادعای تأمین امنیت

ترور و دستگیری علمای شیعه افغانستان در ولایت هرات منجر شده تا بسیاری به این موضوع اشاره کنند که چرا این اتفاقات در موازات با هم و در یک دوره بوقوع پیوسته است، آن هم در شرایطی که شهر هرات و در مجموع این کشور نیازمند کاهش تنش و هرج‌ و مرج است.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۲۹

سرعت اعتیاد زنان در کشور 2 برابر شده است

مشاور دبیر کل ستاد مبارزه با مواد مخدر کشور گفت: سرعت اعتیاد و گرایش زنان به مواد مخدر در کشور 2 برابر شده است و همه باید در قبال این زنگ خطر حساس باشیم.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۲۸
بیانیه نمایندگان مجلس در محکومیت تعرض به شیخ عیسی قاسم:
دستگیری رهبران سیاسی و دینی رسوایی بزرگ تاریخی برای مجامع بین المللی و مدعیان حقوق بشر است

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای تعرض رژیم آل خلیفه به شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین را محکوم و تصریح کردند به زندان کشاندن کودکان و زنان و دستگیری رهبران سیاسی و دینی نشانه بلاهت آن رژیم است.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۲۶

آرمان شهر جنسی صهیون

آیا به این فکر کرده‌اید که چه کسانی صاحب امتیاز کمپانی‌های بزرگ پورنوسازی، مجلّه‌های پورنو و زرد هستند؟ شما بدون تحقیق و دقّت بالا نمی‌توانید متوجّه این توطئه بزرگ شوید. صنعت پورنو، فرزند مشترک زرسالاران یهود و بیماران جنسی است. یکی از موضوعات همیشه مطرح در مورد صهیونیسم، بحث جریان‌سازی‌هایی است که صهیونیسم جهانی با کمک ابزارهای مختلف در جهان به راه می‌اندازد.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۲۴
مرحوم دولابی:
وَ بِالوالدین اِحساناً، شامل حضرت زهرا(س) هم می شود

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: امیرالمومنین(ع) پدر کوچک است، چون خیلی به ما نزدیک است. پدر بزرگمان هم حضرت محمد(ص) است. این‌ها مربّی‌های ما هستند – مربّی حقیقی – خداوند آنان را مربّی ما قرار داده است.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۲۱

پشت پرده ممنوعیت حجاب در اروپا چیست؟

برخی از منابع فرانسوی از اعمال محدودیتی جدید علیه شهروندان مسلمان مطالبی را منتشر کردند.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۱۸
در گردهمايي دانشگاهيان درکربلا مطرح شد
تمام انبيا و ملائک آرزوي زيارت سيد الشهدا را دارند

حجت الاسلام والمسلمين نجفي روحاني نماينده مقام معظم رهبري درعراق، درگردهمايي دانشگاهيان استان هاي همدان، قزوين و خراسان جنوبي با اعلام اين که تمام انبيا و ملائک آرزوي زيارت سيد الشهدا را دارند، بر استفاده هرچه بيشتر از اين سفر معنوي تاکيد کرد.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۱۶
آیت‎الله سبحانی:
نمی‌شود سرِ همه چادر کرد، اما مشکل بدحجابی باید حل شود

آیت‌الله جعفر سبحانی گفت: مساله تناسب کار بین دختران و پسران در جامعه باید رعایت شود و غیر از مشاغلی که به ضرورت باید توسط زنان اداره شود، مابقی باید به پسرانی که قرار است خانواده‌های آینده را شکل بدهند واگذار شود.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۱۵
در چهل‌وهفتمین سالروز به آتش کشیدن مسجد الاقصی؛
مسجد الاقصی همچنان آماج هجمه صهیونیستی بی‌سابقه است

یکشنبه مصادف بود با چهل و هفتمین سالروز به آتش کشیدن مسجد الاقصی، این در حالی است که شخصیت‌ها و تحلیلگران فلسطینی نسبت به طرح‌های شوم و روزافزون دشمن صهیونیستی نسبت به این مسجد هشدار می‌دهند.
۱۳۹۵/۶/۳ ,  ۱۸:۱۲
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک