تأملی در زمینه ها و پیامدهای قیام مردمی سی‌ام تیر 1331
موجی که به ساحل نرسید!

پس از واقعه سی تیر که باز مجلسین به من رأی تمایل دادند و به فرمان شاهنشاه نخست‌وزیر شدم، چون سیاست خارجی در مراجع بین‌المللی دچار شکست شده بود، ظن قوی بود که مبارزه خود را در کشور شدیدتر کند. برای اینکه ذهن شاهنشاه را از تصدی وزارت جنگ من مشوب نکنند، از پیشگاه همایونی...
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۲۱:۲۳
محقق و پژوهشگر طب اسلامی:
هر آنچه برای سلامت نیاز داریم در قرآن آمده است

دکتر ضیایی پزشک، محقق و پژوهشگر طب اسلامی گفت: طب اسلامی ایرانی طب کامل است نه طب مکمل.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۲۱:۲۱
حجت‌الاسلام انصاری:
با گردآوری از سایت‌های اینترنتی نمی‌توان نویسنده شد/ ضرورت‌های معراج‌نگاری پیامبر اسلام (ص)

حجت‌الاسلام محمدباقر انصاری، مؤلف، ویراستار و پژوهشگر دین، معتقد است، داستان کاملی درباره معراج حضرت رسول اکرم (ص) تألیف نشده است با این که شاید هیچ کس باور نکند که معراج حضرت پیامبر داستانی به اندازه 500 صفحه می‌شود. او می‌گوید: با جمع‌آوری چند مطلب از سایت‌های اینترنتی نمی‌توان نویسنده شد و کتابی را به مخاطبان عرضه کرد.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۲۱:۱۹
قاچاق کالا، راهکاری مهم برای تهاجم فرهنگی است
شبیخون فرهنگی با محصولات غیرفرهنگی

روال زندگی که بر مبنای مصرف زدگی و تجمل پیش برود توجه و تمایل به استفاده از کالاهای خارجی بیشتر می‌شود. ورود این محصولات و مصرف آن در خانواده‌های ایرانی و تبلیغ استفاده از آن از سوی مصرف کنندگان، باعث ترویج برخی رفتارهای غیر فرهنگی می‌شود.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۲۱:۱۸

شکرگزار حقیقی کیست؟

شکرگزار حقیقی کسی است که اگر نعمتی او را از خدا باز بدارد فرار می‌کند، اگر مالی او را از نماز جماعت باز می‌دارد از مال می‌گذرد و یاد خدا را مقدم می‌دارد.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۱۵:۱۴

شفا یافتن چشمان یک زائر در حرم امام علی(ع)

شهروند 71 ساله عراقى که قصد سفر به ایران برای درمان بینایی خود را داشت در تشرف به حرم مطهر امام اول شیعیان شفا یافت.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۱۵:۱۰

معطلی 9 ماهه طرح تسریع اجرای قانون 10 ساله عفاف و حجاب

علت اجرا نشدن قانون عفاف و حجاب، عدم باور به این عرصه از ناحیه دستگاه های اجرایی و متولیان امر است به نحوی که ضعف عملکرد دستگاه ها موجب شده است وضعیت کنونی جامعه در زمینه حجاب و عفاف را شاهد باشیم.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۱۵:۹
آسیب‌شناسی انقلاب مشروطه از منظر رهبر معظم انقلاب؛
غرب‌زدگان و مصادره‌ی یک انقلاب

مروری بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص انقلاب مشروطه نشان می‌دهد که عوامل بیگانه و غرب‌زدگان، برای اینکه بتوانند این جنبش مردمی را به نفع خود مصادره کنند، در ابتدا تلاش کردند تا علما را که رهبران این انقلاب بودند، به انزوا بکشانند تا از این طریق، راه برای ورود تفکرات انحرافی و غربی در جامعه باز شود.
۱۳۹۴/۴/۳۰ ,  ۱۵:۰
شیخ حسین انصاریان:
گناه کنار زدن علی (ع) از همه گناهان بشر سنگین تر است

السوال حرامٌ، بحث کردن حرام است، کی گفته حرام است؟ بحث حرام است که چهره ی علی روشن نشود؟ حرام وجود خودتان است نه بحث، چه بحثی حرام است؟
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۲:۵

در بحرین، سخنرانی در مراسم شهدا هم مجازات دارد !

مقامات امنیتی بحرین یکی از شخصیت های بحرینی را به صِرف سخنرانی در مراسم بزرگداشت شهدا بازداشت کردند.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۲:۴
سالگشت قیام گوهرشاد؛
قیامی از جنس شرافت و دینداری/ سیاهی رژیمی که در صفحات تاریخ ثبت شد + عکس

بیست و یک تیرماه سال 1314 یادآور قیام خونین و پرافتخار مردمان دیار خورشید است که کشته شدن را بر سر تسلیم در برابر خودباختگی و غرب‌زدگی ترجیح دادند و اینگونه قیام گوهرشاد در تاریخ ایران زمین ماندگار شد.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۲:۲
مدرس فضای مجازی:
تلگرام، متعلق به صهیونیست های روس آلمانی تبار است

دکتر منتظرقائم اظهار گفت: افزاری تلگرام از نظر برنامه نویسی جزو ضعیف ترین نرم افزارها است. از نظر مالکیت نیز این نرم افزار متعلق به صهیونیسم های روس تبار آلمان است و ترافیک را به صورت رمز مخابره می کنند.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۲:۰
آیت الله سبحانی:
مراد از اهل بیت(ع) فرزندان زهرا(س) هستند / اراده خدا در تطهیر ائمه(ع) تکوینی است

در طول تاریخ، هرچه مشاهده می کنیم که نام اهل بیت(ع) آمده، اراده و مراد آنها فرزندان حضرت زهرا(س) هستند؛ از بزرگان دین و روایات گرفته تا ادبیان و شعرا و مردم هرجا که سخن از اهل بیت(ع) آمده، مراد همان بزرگان بوده اند.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۱:۵۸
آیت‌الله العظمی صافی:
مقابله با حجاب، محور دشمنی با فرهنگ اسلام است/ خانه‌داري زن از اشرف کارها است

سزاوار نيست که بانوي مسلمان، در غرب و قلب اروپا بر حفظ حجاب اسلامي آن‌گونه در برابر فشارهاي دولت‌هاي آنها مقاومت کند، ولى در کشور اسلامي عزيز ما ايران، ترک چادر مدّ و رايج شود و بعضي از دختران بدون چادر باشند.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۱:۵۷
رهبر معظم انقلاب:
اسلام رحمانی نشئت‎گرفته از لیبرالیزم، نه اسلامی است نه رحمانی

حضرت آیت‎الله خامنه‌ای در دیدار بیش از هزار جوان دانشجو، تصریح کردند: آیا اصطلاح اسلام رحمانی، نشئت گرفته از لیبرالیزم غربی است؟ اگر این‎گونه باشد این اصطلاح، نه اسلامی است و نه حتی رحمانی و عاطفی.
۱۳۹۴/۴/۲۲ ,  ۱۱:۵۴
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.
Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک