حضرت آیت الله العظمی روحانی:
امر به معروف و نهی از منکر از بزرگترین واجبات است و سکوت در مقابل بدعت گذاران در دین جائز نیست

در هر عصری که این وظیفه‌ی بزرگ به‌خاطر ضعف نفس، ترس از ضرر متوهّم یا مکروه و یا طمع در زینت‌های دنیای پست ترک شده، فساد دین و دنیا در پی آن ظاهر گردیده، برکت از میان امّت برداشته شده..
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۱۳
سید حسن نصرالله:
وقت آن رسیده که مسلمانان در مقابل عربستان بایستند

دبیر کل حزب الله لبنان با محکوم کردن حملات سعودی - آمریکایی علیه یمن تاکید کرد که عربستان سعودی در تجاوز به یمن شکست خورده است.
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۱۲
حجت الاسلام فرحزاد:
لزوم توجه بیشتر به تاریخ قمری شهادت علی بن باقر

استاد حوزه علمیه قم با اشاره به این که تمامی مراسم های مذهبی ما به تاریخ قمری برگزار می شود، گفت: اصل شهادت و تعظیم شعائر در ماه قمری است.
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۱۱
نقش آمریکا در حمایت از تکفیری ها؛
ماهيت گروههاي تروريستي و اهداف آنها در عراق و سوريه

طی سالهای اخیر، عراق و سوریه ، آماج موجی از اقدامات تروریستی قرار گرفته اند و اکنون نیز مبارزه ای سخت وفرسایشی با تروریسم دراین دوکشور جریان دارد اما چرا و چگونه عراق و سوریه به جولانگاه گروههای تروریستی تبدیل شدند...
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۱۰

ولخرجی 11 هزار میلیارد تومانی در حاشیه خلیج‌ فارس

بررسی‌ها نشان می‌دهد، ایرانیان سالانه میلیاردها دلار پول به جیب حاشیه جنوبی خلیج فارس می‌ریزند؛ پولی که بیشتر صرف گردشگری و خرید در این کشورها شده و اقتصاد آنها را رونق می‌بخشد.
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۸
آشنایی با شیعیان انقلابی غزه؛ «صابرین»؛
نزدیک‌ترین گروه مقاومت فلسطینی به گفتمان انقلاب اسلامی

تردد جمعیت‌های خیریه و امدادی زمینه بسیار مناسبی را فراهم کرد تا بسیاری از فلسطینیان نوار غزه با مکتب تشییع آشنا شوند و در این مدت تعداد قابل توجهی از آنها تشییع خود را اعلام کنند و این پیش زمینه تشکیل اولین گروه مقاومت شیعی فلسطینی را در نوار غزه به نام «جنبش صبر برای یاری فلسطین» که به اختصار «حصن» یا «صابرین» نامیده می شود، فراهم کرد.
۱۳۹۴/۱/۲۹ ,  ۱۲:۶
حجت‌الاسلام ریاضت مطرح کرد
قنوت نماز و ارتباط آن با حضرت فاطمه زهرا(س)

نکته قابل تأملی در دعای قنوت وجود دارد این است که چرا نمی‌گوییم حسنات بلکه می‌گوییم حسنه که به صورت مفرد آمده است. برای پاسخ به این سؤال باید ابتدا ببینیم حُسن چه تعریفی دارد؟
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۱۰

نظر فقها درباره عده طلاق، فوت همسر و ازدواج موقت

مسئله عده زنان، فلسفه‌های متعددى دارد و منحصر به مسئله انعقاد فرزند نیست؛ لذا در تمام مواردى که شرع گفته است، زن باید عده نگه‌دارد؛ هرچند عقیم و نازا باشد، یا رحم خود را برداشته باشد.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۹
مروري بر زمينه‌ها و پيامدهاي دگرديسي ايدئولوژيک در سازمان مجاهدين خلق در گفت‌وگو با سيد‌جواد هاشمي‌نژاد
منافقين همواره از 2حربه مغزشويي و تصفيه استفاده کرده‌اند

بعضي از آنها هم متوجه بودند، ولي چندان برايشان مطرح نبود و حتي تأييدنامه‌هايي از مراکز مختلف، براي اينها مي‌گرفتند. اين نامه‌ها نشان مي‌داد بيشتر هدف اصلي، يعني مبارزه با شاه مد نظرشان بود. البته بعضي از رهبران فکري انقلاب از جمله شهيدآيت‌الله مطهري، حساسيت زيادي نسبت به آنها نشان مي‌دادند و صرفاً مبارزه پاک را قبول داشتند
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۷

آل صهیون و آل سعود از یک پیاله می نوشند

روابط بین رژیم صهیونیستی و عربستان سعودی به حدی مستحکم شده است که انبار اطلاعات عربستان دون هیچ خط قرمزی بر روی تل آویو باز است.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۶
درخواست وزیر حج مصر؛
هرچه سریعتر حضور شیعیان در حج تمتع را ممنوع کنید

امسال نباید عربستان سعودي به شیعیان اجازه حضور در حج تمتع دهد.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۳
زوایای مختلف عبارت «پاکی دل»؛
از بسنده‌انگاری به محبت اهل‌بیت(ع) تا نقش رسانه‌ها در گسترش تفکر کفایت پاکی دل

از بسنده‌انگاری به محبت اهل‌بیت(ع) گرفته تا نقش رسانه‌ها از جمله عواملی هستند که در گسترش تفکر غلط کفایت پاکی دل با عنوان «اباحه‌گری» نقش دارند.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۲
روح افزا در دانشگاه فردوسی مشهد:
ازدواج سفید ازدواج نیست؛ یک رابطه نامشروع است

معاون طرح و برنامه و تدوین سیاست شورای فرهنگی- اجتماعی زنان با بیان این مطلب که امروز در غرب شاهد ازدواج سفید هستیم، گفت: در این‌گونه ازدواج‌ها خانواده شکل اساسی خود را از دست داده و دچار آسیب می‌شود. البته ازدواج سفید غلط است، چون اصلا بحث ازدواج نیست؛ بلکه یک رابطه نامشروع است.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۱۰:۱
نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان
مسئولان به جای عمره امکان سفر به کربلا را فراهم کنند/زیارت امام حسین معادل 90 حج و عمره پیامبراست

آیت الله حیدری با توصیه به زائرین خانه خدا برای سفر به کربلا تاکید کرد:زیارت کربلا همیشه خوب است خصوصا در این شرایطی که امکان عمره نیست باید مسئولین شرایط سفر به کربلا را به فراهم کنند.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۹:۵۹
قاضی عسگر:
عناصر ضدانقلاب واردمعرکه شدند/ شیطنت رسانه‌ای درحادثه فرودگاه جده

حجت الاسلام قاضی عسگر گفت: عناصر ضد انقلاب و احیانا غیرمعتقد به دین و اسلام در پوشش خیرخواهی وارد معرکه شده به فتنه‌های بزرگی دامن می‌زنند که مردم باید مراقب این فتنه‌ها باشند.
۱۳۹۴/۱/۲۷ ,  ۹:۵۴
12345678910...
آرشیو