در کنگره روانپزشکان مطرح شد؛
حمله وزیر بهداشت به سرداران حرم، عَلَم و قلم/ ائمه جمعه زحمات روانپزشکان را زیاد نکنند

وزیر بهداشت گفت:‌ خودشیفتگی مسئولان کار دست مردم می‌دهد در کشور ما هر کسی اظهار نظری دارد مثلاً‌ یکی سردار عَلَم بوده، نوحه می‌خواند و رئیس‌جمهور و مسئولان را زیر سؤال می‌برد؛ دیگری می‌شود سردار حرم و در همه حوزه‌ها اظهار نظر می‌کند؛ یکی نیز سردار قلم بوده و در همه حوزه‌ها حرفی دارد.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۳۶
صهیونیست ها مطرح کردند:
حزب الله بزرگترین تهدید نظامی علیه "اسرائیل"

تحلیلگر ارشد مسائل امنیتی روزنامه صهیونیستی "معاریو" با اشاره به نگرانی های تل آویو درباره افزایش قدرت حزب الله لبنان گفت این گروه به یک ارتش حقیقی تبدیل شده و بزرگترین تهدید برای "اسرائیل" به شمار می آید.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۳۴
واکنش اساتید حوزه و دانشگاه به اظهارات روحانی جنجالی
واکنش های پی در پی روحانیون به اظهارات ح.آ

استاد اخلاق، رئیس شورای قرارگاه راهبردی عمار، رئیس دانشگاه مذاهب اسلامی و معاون پژوهشی پژوهشکده علوم و معارف حدیث به اظهارات روحانی جنجالی شبکه‌های اجتماعی مبنی بر ورود طلاب و روحانیون به امور اقتصادی واکنش نشان دادند.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۳۱
گزارش برگزاری سمینار سلفی گری و تأثیر آن بر جوامع در کوالالامپور
دانشگاه‌های مدینه و مکه اندیشه‌های وهابیت را در دنیا توسعه می‌دهند

به گفته شرکت کنندگان در نشست سلفی گری، دانشگاه‌های اسلامی مدینه و مکه اندیشه‌های وهابیت را تئوریزه کرده و از طریق دانشجویانی که از کشورهای مختلف جهان برای تحصیل به این مراکز می­‌آیند، وهابیت را توسعه می‌دهند.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۲۷
مرحوم دولابی:
درد را اظهار نکنید زودتر از بین می‌رود

مرحوم میرزا اسماعیل دولابی می فرمود: دوستی داشتم در بازار پیرمردی بود. مرا نصیحت می‌کرد. می‌گفت انسان اگر درد دارد به کسی نگوید بهتر است، زودتر برطرف می‌شود.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۲۴
مقاله ای از شیخ جلال المعاش؛
وقتی ابن تیمیه، یزید را تطهیر می کند/ امام حسین(ع) در اندیشه سلفی

ابن تیمیه عقیده خاصی درباره امیر خود یزید بن معاویه دارد، و مدافع سرسخت اربابش یزید است. یزید پیشوای دارای قدرت است و ابن تیمیه معتقد است هرکه بر صندلی سلطنت و امارت نشست امام است.
۱۳۹۵/۷/۲۸ ,  ۱۷:۲۲

حفظ حریم و حجاب؛ اصل مهم معماری اسلامی

کاشمر شهری است که از آن به عنوان دومین شهر زیارتی استان خراسان و چهارمین شهر زیارتی کشور نام برده می‌‏شود اما متأسفانه مدت‏‌هاست که معماری اسلامی در این شهر جایگاه خود را از دست داده و تهی از هنر اسلامی است.
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۴۶

" انزجار همزمان شیعه و سنی‌ از عربستان" به قلم رابرت فیسک

"بیانیه اخیر گروهی از روحانیون سنی در محکوم کردن وهابیت در جریان نشستی در جمهوری چچن باید مقامات عربستان سعودی را وادار کند از خودشان بپرسند چه اتفاقی برای رهبران سنی متملقی که معمولاً چاپلوسی عربستان را می‌کردند، افتاده است؟"
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۴۴
جواد محقق مطرح کرد
تاثیر بد بعضی مدح‌ها در مجالس عزاداری

جواد محقق می‌گوید: بعضی مدح‌ها باعث تحقیر مجالس عزاداری می‌شود.
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۴۳
استاد رشاد با تبیین آثار ترک غیبت در جامعه:
کسی که روزش بی‌گناه طی شود، بعید است شب برای تهجّدش خواب بماند

حجت الاسلام والمسلمین رشاد در درس اخلاق خود که با موضوع آثار ترک غیبت برگزار می شود گفت: بروید ببینید که وجود یک جامعه‌ با افراد تارک غیبت، چه پیامدهای فردی، اجتماعی، اقتصادی، سیاسی و فرهنگی دارد؟ مسلما پیامدهای فراوانی دارد که اصلا شاید نشود محاسبه کرد که اگر اینطور شد در یک جامعه چه اتفاق شگرفی خواهد ‌افتاد!
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۴۰

چرا نذری دادن برای عزای امام حسین(ع) از موکدات است؟!

این نوعی جهاد است که با مال و امکانات خود کاری کنیم تا این پرچم و مجالس عزاداری برپا باشد زیرا اگر این مراسم هم تعطیل شود، آثار آن هم از بین خواهند رفت درحالی که بقای تشیع بر گرامیداشت سیره ائمه اطهار (ع) است.
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۳۸
‌حجت‌الاسلام غفاری:
مجازی‌بودن رابطه‌‌ دلیلی بر بی‌خطری آن نیست/ عمده‌ترین آسیب‌های روابط مجازی را بشناسید

یک استاد حوزه با اشاره به ‌عمده‌ترین آسیب‌هایی که در فضای مجازی تحت‌تأثیر روابط مجازی رخ داده‌اند، گفت: جوانان آگاه باشند که کلمه مجازی‌بودن در روابط فضای مجازی، باعث نشود که آنان این روابط را ‌بی‌خطر بدانند.
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۳۶

عاشـورا را نمایشی نکنید

این روزها می‌بینیم که خیلی از مردم به‌خصوص در شهر‌های بزرگ راهی شهرها و روستاهایی می‌شوند که مراسم سنتی عاشورا در آنها برپاست. به‌نظر شما این مسئله چه تغییراتی در آیین‌‌ها و رسوم آن مناطق به‌وجود می‌آورد؟...
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۳۲

هر کاری مناسب هرجایی نیست

گردشگری مذهبی یکی از انواع توریسم‌هایی است که اخیرا جای خود را به خوبی در میان انواع تورها و گردش‌های ایرانیان و حتی جهانیان باز کرده است...
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۳۱
گزارشی از سیستم گرمایشی غیراستاندارد در مدارس
برخی مدارس سقف ندارند چه برسد به بخاری استاندارد! / دولت درخواستی برای تامین اعتبار نداشته است

طبق برآوردهای سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، حدود 96هزار کلاس درس به سامانه گرمایشی استاندارد مجهز نیستند وهمچنان با وسایل ناایمن گرم می‌شوند. این درحالیست که با فرارسیدن فصل سرما،احتمال وقوع حادثه ای تلخ و ناگوار دوباره وجود دارد.
۱۳۹۵/۷/۲۵ ,  ۱۷:۲۹
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک