تسویه حساب سیاسی عربستان در مراسم حج

آنچه ار رفتار سعودی ها در زمینه جلوگیری از حضور زایران ایرانی در مراسم حج تمتع امسال برمی آید جز به واقعیت تسویه حساب سیاسی سران عربستان با ایران ختم نمی شود. این در حالی است که سعودی ها هرگونه نگاه سیاسی به برگزاری این فریضه را رد می کنند.
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۲۵

انتزاع بحرین از ایران چرا و چگونه؟

ایران در دهه 40 تا 50 شمسی دچار دگرگونیهای ویژه سیاسی شد به‌طوری که علاوه بر ایفاء نقش حساس در منطقه خاورمیانه و ایجاد منطقه ثبات، با کشورهای همسایه روابطی دوستانه برقرار ساخت...
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۲۳
مدیر گروه فرق شیعی دانشگاه ادیان و مذاهب:
راز دشمنی وهابیت با امام عصر(عج)/راه های مهدی ستیزی استکبار و جیره خوارانش!

دشمنی های وهابیت با مهدویت ریشه در عقده حقارت این فرقه جعلی در مقابل انقلاب اسلامی ایران دارد؛ چراکه یک کشور شیعی و به تعبیر آنها عجم، جهان اسلام را اداره می کند.
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۲۰

ممنوعیت نگهداری قرآن در فرودگاه پاریس!

کارکنان مسلمان فرودگاه «شارل دوگل» پاریس به خاطر نگهداری قرآن در کمد‌های خود توبیخ می‌شوند!
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۱۸
محمدصادق مفتاح، کارشناس فضای مجازی و مدیر سایت فردا:
فاجعه محتوا در فضای مجازی

محمدصادق مفتاح، کارشناس فضای مجازی مطرح کرد: مشکل اصلی ما زیرساخت نیست، محتواست که دارد تبادل می شود در فضای مجازی. مشکلات ما در حوزه محتوی، بسیار فاجعه بارتر ار آن قسمت زیرساخت است. الان داریم بحث می کنیم که آیا ما شبکه های اجتماعی داخلی داریم یا خارجی؟ عملا فرقی نمی کند. وقتی که تولیدکنندگان محتوی حمایت نمی شوند، وقتی که محتوی نظارت نمی شود، وقتی که محتوی متولی ندارد و کاربران در برابر این حجم محتواهایی که رد و بدل می شود، کاملا آسیب پذیراند.»
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۱۴
وزیر دفاع:
سردار احمد متوسلیان و 3 دیپلمات ایرانی "زنده و در اسارت رژیم صهیونیستی" هستند

وزیر دفاع گفته است: سردار احمد متوسلیان و 3 دیپلمات دیگر ایرانی زنده و در اسارت رژیم صهیونیستی هستند.
۱۳۹۵/۳/۵ ,  ۱۱:۱۰

سرپرست بهائی‌ها تشکیل اسرائیل را وعده الهی می‌دانست!

تشکیل دولت اسرائیل از نظر بهائیت و بنا به قول شوقی افندی (سرپرست وقت جامعه بهائی) یک وعده الهی بوده است که حسینعلی و عباس افندی به آن بشارت داده بودند!
۱۳۹۵/۳/۳ ,  ۱:۴۲

چهل حدیث برای دوران انتظار مهدی موعود(عج) + دانلود نرم‌افزار

نرم افزار «چهل حدیث انتظار» شامل موضوعاتی پیرامون انتظار ظهور، وظایف منتظران و شخصیت آنها در کلام پیامبر(ص) و امامان معصوم(ع) است.
۱۳۹۵/۳/۳ ,  ۱:۳۸
طی پیامی صورت گرفت
انتقاد آیت‌الله صافی گلپایگانی به‌خاطر غفلت از کتاب‌های حدیثی

در پیام یکی از مراجع تقلید به جشنواره حدیثی ثقة‌الاسلام کلینی آمده است: متاسفانه برخی از اشخاص که به اصطلاح دانش‌پژوه شمرده می‌شوند، از این یگانه دریای علم و معرفت کتاب‌های حدیثی غافل مانده و چنان که سزاوار است، قدر این نعمت را نمی‌دانند.
۱۳۹۵/۳/۳ ,  ۱:۳۶

توهین بی‌سابقۀ مفتی سعودی به ایرانیان

مفتی کل عربستان سعودی برای کمک به مسؤولان این کشور در فرار از مسؤولیت حوادث مراسم حج، با بیان اظهاراتی توهین آمیز علیه جمهوری اسلامی ایران، مدعی شد که حوادث و مسائل به وجود آمده در مراسم حج طی 30 سال گذشته تقصیر ایرانی‌ها است!
۱۳۹۵/۳/۳ ,  ۱:۳۳
سنت‌شکنی دولت درمسابقات قرآن؛
استقبال پرشور بین‌المللی از مسابقات تهران در غیاب مسئولان دولتی!

سی و سومین دوره مسابقات بین‌المللی قرآن کریم درحالی با موفقیت به پایان رسید که خبری از حضور رییس جمهور و وزیر ارشاد نشد.
۱۳۹۵/۳/۲ ,  ۲۱:۱۸
آيت‌الله‌ حسين مظاهري
فضيلت انتظار فرج

«انتظار فرج» يک فضيلت فراموش‌شده است! در حالي که راجع به انتظار فرج، پيغمبر اکرم(ص) و ائمه طاهرين(ع) خيلي پافشاري داشتند...
۱۳۹۵/۳/۲ ,  ۲۱:۱۴
هشدار مجدد رهبری به مسئولان درباره معضلات اجتماعی؛
اگر کسی در خانه یک دختر فراری یا بچه معتاد داشته باشد، چه حالی دارد؟ ما باید همان احساس را به خودمان تلقین کنیم

انتظارم از مجموعه‌ی حاضر کارهای فوق العاده است؛ یک کارهایی هست که کارهای طبیعی دستگاه شما است و باید انجام بدهید، لابد هم انجام می‌دهید، بعد از این هم این جلسه و امثال این جلسه باشد یا نباشد-انجام می‌دهید؛ این چیزی نیست که ما را قانع کند ...
۱۳۹۵/۳/۲ ,  ۲۱:۱۰
ميدان دادن به سينمايي که جامعه را به فساد اجتماعي دعوت مي‌کند
فروش فيلم فاسد با مهر تأييد «فجر»

مقام معظم رهبري در ديدار اخير مسئولان کشور مي‌فرمايند: «وقتي که ما در جشنواره فجرمان فيلم‌هايي نشان داده مي‌شود که اصلاً سوق مي‌دهد مردم را به سمت اين مفاسد اجتماعي، در واقع فرهنگسازي ضد اين جهت را داريم انجام مي‌دهيم؛ بايد مراقبت بشود، بايد به اينها توجه بشود.»...
۱۳۹۵/۳/۲ ,  ۲۱:۷
رهبر انقلاب در دیدار شرکت‌کنندگان در مسابقات بین‌المللی قرآن:
آمریکا طاغوت اعظم است

متاسفانه بعضی از دولت‌های اسلامی به ملت‌های خود و به امت اسلامی خیانت می‌کنند و زمینه نفوذ آمریکا را فراهم و با طاغوت اعظم که آمریکا است همکاری می‌کنند. این گرفتاری امروز مسلمانان و منطقه ماست.
۱۳۹۵/۳/۱ ,  ۱۲:۲۱
12345678910...
آرشیو
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک