بانوی شب‌های روشن، فانوس فریاد در باد

۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۲۰:۴۸
همزمان با ایام فاطمیه
«در ستایش فاطمه» و «سیره و سخن فاطمه» آیت‌الله کریمی جهرمی منتشر شد

موسسه بوستان کتاب با چاپ و انتشار دو اثر جدید درباره زندگی حضرت زهرا(س) به نام‌های «در ستایش فاطمه» و «سیره و سخن فاطمه»، به استقبال ایام فاطمیه می‌رود.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۷
آيت الله لاريجاني:
هیچ کس از تذکر در امور فرهنگی بی‌نیاز نیست/ سبک زندگی ما قرآنی نیست

رییس قوه قضاییه با بیان اینکه هیچ کس از تذکر در رابطه با امور فرهنگی بی‌نیاز نیست، گفت: والاترین انسان‌ها هم در معرض لغزشند؛ لذا ما باید به خودمان تذکر دهیم و از تمام آنچه به تغذیه روح آدمی می‌انجامد استفاده کنیم.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۶
در نشست «آسیب شناسی تصویرگری قصه‌های قرآنی» مطرح شد
قرن‌هاست که دچار سکوت تصویری شده‌ایم/ غیبت تصویرگران حرفه‌ای در حوزه کتاب‌های مذهبی

کیانوش غریب‌پور در نشست «آسیب شناسی تصویرگری قصه‌های قرآنی» گفت: امروزه با وجود تجدد و پیشرفت‌هایی که رخ داده است به اندازه دوران سنتی صفویه و قاجار، تصویرگری مذهبی را مجاز نمی‌دانیم و برای کار کردن در حوزه تصویرگری به آن میزان تصمیم‌گیری قاطع وجود ندارد و این مساله نه از سوی تصویرگران بلکه باید از طرف علمای دین و مفسران قرآن بررسی و مشخص شود.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۵

راههای مقابله با گسترش وهابیت در جمهوری آذربایجان

افزایش عملیات نظامی گروه های تروریستی در کشورهای اسلامی و تهدید برخی کشورهای آسیای مرکزی و قفقاز، موجب شده است که دولت های این مناطق خطر فعالیت های فرقه های ضاله نظیر وهابیت و سایر گروه های فکری و شاخه های این فرقه ضاله را بیش از پیش مورد توحه قرار دهند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۴
حجت الاسلام پورامینی:
پیمان‌شکنی عامل وقوع جمل/ امام علی(ع) برای‌دفع فتنه جمل چه کرد؟

یک استاد حوزه علمیه در مورد جنگ جمل گفت: فتنه پیمان شکنان، آرامش را از جامعه اسلامی سلب کرد و تهدیدی برای امنیت و زندگی مردم شد. یکی از تلاش های امام، فرستادن نامه و نماینده برای بیداری سران فتنه بود.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۲

بیماری رایج بین کاربران شبکه‌های اجتماعی !

بر اساس نتایج پژوهشی جدید، 56 درصد از کاربران شبکه های اجتماعی به بیماری‌های روانی مانند اضطراب و نداشتن تعادل مبتلا هستند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۲۰
حجت الاسلام زائری در واکنش به انتشار یک کلیپ:
لنگه کفش آن خانم محجبه را با تمام جبهه دشمن عوض نمی کنم

حجاب به عنوان یکی از مهمترین مظاهر و ظواهر انقلاب اسلامی در معرض بیشترین تهدیدها از جانب دشمن است و جبهه دشمن امروز علنا در مقابل حجاب اسلامی زنان ما صف آرایی کرده است.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۱۸
حجت الاسلام رضا غلامی:
حجاب در اسلام از عقلانیت کافی و مقبولیت فطری برخوردار است

رضا غلامی در واکنش به صحبت هایی که اخیراً از محمدرضا زائری درباره حجاب منتشر شده است گفت: حجاب در اسلام از عقلانیت کافی و مقبولیت فطری برخوردار است و مخالفان حجاب هیچ برهان قاطعی علیه اصل حجاب ندارند.
۱۳۹۳/۱۲/۱۱ ,  ۱۵:۱۵

چرا تحولات منطقه، عربستان را نگران کرده است؟

روند تحولات پرشتاب منطقه خاورمیانه از عراق و سوریه گرفته تا یمن و احتمال توافق درباره مسئله هسته ای ایران، نگرانی شدید مسئولان سعودی را به همراه داشته است.
۱۳۹۳/۱۲/۹ ,  ۹:۵۴

صدور حکم اعدام و حبس ابد برای 10 بحرینی

دادگاه عالی کیفری بحرین، در پرونده ادعایی قتل 3 نیروی امنیتی، 3 نفر را به اعدام و 7 نفر را به حبس ابد محکوم کرد.
۱۳۹۳/۱۲/۹ ,  ۹:۵۲
الحوثی:
جایگزینهای بهتر از آمریکا و عربستان وجود دارد

رهبر جنبش انصار الله یمن با اشاره به زیانهایی که این کشور درنتیجه دخالتهای گسترده عربستان سعودی و آمریکا متحمل شده است، تأکید کرد که در جهان اسلام و منطقه و دنیا، جایگزین‌هایی بسیار بهتر از این دو کشور وجود دارد.
۱۳۹۳/۱۲/۹ ,  ۹:۵۰
رئيس‌جمهور در اجتماع مردم قم:
نتيجه توافق ‌ بايد برداشتن همه تحريم‌ها باشد

در سايه توافق موقت بخشي از تحريم‌ها برداشته شد. تحريم ظلم به مردم است و توسعه حق مسلم مردم ايران است، ما به حول و قوه الهي با منطق، استدلال مذاکرات را ادامه مي‌دهيم ولي طرف مذاکره‌کننده ما بداند که ملت ايران هرگز از مسير توسعه علمي خود دست بر نخواهد داشت
۱۳۹۳/۱۲/۹ ,  ۹:۴۸
حضرت آیت الله خامنه ای:
جامعه‌ مأنوس با فرهنگ شهادت توقف و عقبگرد نخواهد داشت

رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه جامعه‌ مأنوس با فرهنگ ایثار و شهادت توقف و عقبگرد نخواهد داشت، خاطرنشان کردند: پیشرفت‌های افتخارآمیز علمی کشور از برکات جهاد و شهادت در راه خداست.
۱۳۹۳/۱۲/۹ ,  ۹:۴۵

تاکید مراجع تقلید بر توجه به اقتصاد مقاومتی و حذف یارانه افراد پردرآمد

مراجع تقلید قم در دیدار با رئیس جمهور دولت یازدهم خواستار رسیدگی بر وضعیت و معیشت مردم و توجه به مسائل فرهنگی کشور شدند و اهتمام به اجرایی شدن اقتصاد مقاومتی را مورد تاکید قرار دادند.
۱۳۹۳/۱۲/۸ ,  ۱۳:۱۷
12345678910...
آرشیو