به مناسبت فرخنده میلاد منجی بشریت، حضرت صاحب العصر و الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف، نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله وحید خراسانی به صورت آزمایشی راه اندازی شد. "/>۱۳۸۸/۵/۲۵         بازدید:۲۷۲۳۵       کد مطلب:۱۴۴۷          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار (مراجع)

نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی دفتر آیت الله وحید خراسانی فعال شد
به مناسبت فرخنده میلاد منجی بشریت، حضرت صاحب العصر و الزمان عج الله تعالی فرجه الشریف، نسخه جدید پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله وحید خراسانی به صورت آزمایشی راه اندازی شد.

در این نسخه، آثار، کتب و سخنرانی های این مرجع تقلید به زبان های فارسی، عربی، انگلیسی، فرانسوی، سواحلی، اردو، اندونزیایی، روسی، ترکی، آذری (لاتین و سیریلیک) ، پشتو و چینی در اختیار علاقمندان قرار گرفته است.

 

در این نسخه امکانات جدیدی برای بازدیدکنندگان در نظر گرفته شده است، که از آن جمله می توان به امکان جستجو در رساله عملیه و مناسک حج و سایر کتب اشاره کرد.

سخنرانی ها و درس تفسیر حضرت آیت الله وحید خراسانی نیز افزون بر اینکه به صورت آنلاین قابل مشاهده هستند، به صورت فایل ویدئویی و فایل صوتی قابل دریافت و ذخیره سازی می باشند.

همچنین نسخه قابل پخش سخنرانی ها و برخی کتاب ها بر روی موبایل در دسترس علاقمندان قرار گرفته است. در مورد زبان های غیر از فارسی، زیرنویس فیلم ها جهت مشاهده آنلاین یا دانلود تهیه شده است.

فهرست جدیدی از استفتائات متداول و پاسخ آنها، اطلاعات دفاتر این مراجع تقلید، آرشیو مناسبت ها، آرشیو حدیث روز و فهرستی از آخرین دیدارها و رویدادها و اطلاعات مفید این پایگاه به شمار می‌آید.
 
گفتنی است،‌ پایگاه اطلاع رسانی دفتر حضرت آیت الله وحید خراسانی به نشانی http://vahid-khorasani.ir/web/index.php?lang=fa است.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب