۱۳۹۳/۱۲/۲۲    ۲۱:۳۴     بازدید:۳۲۴۵       کد مطلب:۱۸۷۷۲          ارسال این مطلب به دیگران  

خبر تصویری
خشم ملت بحرین از حمله به زندانیان سیاسی + عکس
مردم بحرین با برگزاری تظاهرات خشم خود را به نسبت به حمله نیروهای امنیتی رژیم بحرین به زندانیان سیاسی در این کشور ابراز داشتند.

صدای شیعه: مردم بحرین در مناطق مختلف در اعتراض به حمله نیروهای امنیتی به زندانیان سیاسی در زندان مرکزی "جو" تظاهرات کرده و این حمله را نقض آشکار حقوق زندانیان توصیف کردند.

تظاهرکنندگان خشمگین با سردادن شعار، خواهان آزادی زندانیان سیاسی و زندانیان اندیشه در بحرین و در صدر آنها چهره های سرشناس مخالف شدند که به خاطر بیان مسالمت آمیز دیدگاههای خود به زندان افتاده اند.

تظاهرکنندگان بار دیگر در چارچوب اعتراضات مسالمت آمیز خود در چند منطقه بحرین، خواهان آزادی شیخ علی سلمان دبیرکل جمعیت وفاق ملی اسلامی این کشور شدند و بازداشت وی را اقدامی تحریک آمیز علیه مردم دانسته و بر لزوم برخورداری شیخ سلمان از حقوق مشروع خودش تاکید کردند.

این تظاهرات از جمله در دو منطقه الدیه و المصلی در شهر منامه برگزار شد و تظاهرکنندگان پرچم های بحرین و تصاویر شیخ علی سلمان و سایر بازداشت شدگان را در دست داشتند و بر خواست خود در دستیابی به آزادی و دموکراسی و چرخه مسالمت آمیز قدرت برای برون رفت از بحران های پی درپی در کشورشان تاکید کردند.

العالم


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک