۱۳۹۷/۷/۷    ۹:۴۷     بازدید:۱۳۶       کد مطلب:۲۴۶۱۳          ارسال این مطلب به دیگران  

شیعیان بحرین
الوفای اسلامی بحرین: مشروعیت آل‌خلیفه کاملا از بین رفته است
جریان الوفای اسلامی بحرین تأکید کرد که مشروعیت آل خلیفه کاملا از بین رفته و تلاش برای انحراف افکار عمومی به نتیجه نخواهد رسید.

جریان الوفای اسلامی بحرین با صدور پیامی نسبت به ادامه تعرض نیروهای آل خلیفه به هیأت های عزای حسینی واکنش نشان داد.

در این پیام آمده است: واکنش مقامات آل خلیفه به اقدام شهروندان در نوشتن نام پادشاه بر روی زمین و لگدمال کردن آن بر ضعف نظام دلالت می کند.

الوفای اسلامی افزود: این مساله نشان داد که تأیید و مشروعیت آل خلیفه کاملا از بین رفته و همه اقدامات نظام برای فریب مردم و گمراه کردن افکار عمومی بی فایده بوده است.

این جریان تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته توسط مقامات امنیتی آل خلیفه به ویژه تعطیلی حسینیه امام رضا(ع) در منطقه المالکیه و بازداشت ده ها تن از عزاداران حسینی و افزایش ایست های بازرسی کاملا محکوم است.

الوفای بحرین ادامه داد: ادامه وضع کنونی به نتایج معکوسی علیه نظام می انجامد و از مردم می خواهیم به اقدامات خود علیه نظام گسترش دهند.

گفتنی است مقامات امنیتی آل خلیفه، همه مسئولان هیأت های عزای حسینی را به حضور در اداره اوقاف جعفریه فراخواندند.

مسئولان هیأت های عزاداری موظف هستند با حضور در این اداره، بیانیه محکومیت آنچه «توهین به موسم عاشورا» نامیده است را به امضا برسانند.

آنها باید در منطقه ضایحه سیف حضور یابند و این بیانیه را امضا کنند تا به عنوان بیانیه هیأت ها و مواکب عزاداری منتشر شود.

مقامات امنیتی آل خلیفه این بیانیه را در محکومیت اقدام صورت گرفته در منطقه المالکیه و نوشتن نام حمد بن عیسی پادشاه بحرین بر روی زمین صادر خواهند کرد.


انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک