موبایل اسلامی| طریق معرفت| ادبیات مذهبی| تصاویر| نواها و نماها| استفتا از مراجع تقلید| دانلود دعا و زیارت| اس ام اس مذهبی| پیوندها| تماس با ما| Rss

سرویس های خبری
صفحه اصلیصفحه اصلی
اخبار ایران و جهاناخبار ایران و جهان
مراجع و علما مراجع و علما
اخبار ويژهاخبار ویژه
اخبار مذهبیاخبار مذهبی
گزارش خبریگزارش خبری
شیعیان پاکستان، افغانستان شیعیان پاکستان، افغانستان
شیعیان عراق، لبنان شیعیان عراق، لبنان
شیعیان یمن شیعیان یمن
شیعیان آفریقا و اروپا شیعیان آفریقا و اروپا و امریکا
شیعیان خلیج فارس شیعیان بحرین وخلیج فارس
مقالات و گفتوگوهای سیاسیمقالات و گفتوگوهای سیاسی
مقالات و گفتوگوهای مذهبیمقالات و گفتگوهای  مذهبی
دیگر رسانه هادر رسانه های دیگر
گزارش تصویریگزارش تصویری
ویژه نامه هاویژه نامه ها
دعوت به همکاریدعوت به همکاری
   خبرهای ویژه      بازدید:۳۵۹۵        کدمطلب:۳۲۴۶                 ارسال این مطلب به دیگران  
 

صدا و سیما یک شبکه جدید افتتاح می کند
ميرباقري اظهار داشت: شبکه‌هاي ديگر نيز کنداکتور و محتواي‌شان و نيز قسمت‌هاي تأميني‌شان به طور کامل مشخص شده، ولي ما همچنان مشکلات مالي را داريم.


صدای شیعه : معاون سيما گفت: براساس به علايقي که در دولت هست تا پشتيباني نسبت به رسانه ملي بيشتر شود و خدمات بيشتري به مردم ارائه شود، تا پايان امسال حداقل يکي از شبکه‌هاي جديد و سال آينده، دوتاي ديگر را افتتاح خواهيم کرد.

«مرتضي ميرباقري» درباره افتتاح شبکه‌هايي که ضرغامي در پنج سال اول مديريتش بر صداوسيما وعده راه‌اندازي آنها را داده بود، گفت: اگر از لحاظ فني و مالي مشکلات ما حل شود، هيچ مشکلي در زمينه تهيه و توليد برنامه نخواهيم داشت و در بخش تأميني، آمادگي راه‌اندازي چندين شبکه را داريم.
وي افزود: ما پيش از اين خبر راه‌اندازي شبکه‌هاي ورزش، مستند، فيلم و سريال و خردسال و کودک را ذکر کرديم. شبکه‌ها در حال ديجيتالي شدن هستند و شبکه مستند را آزمايشي راه‌اندازي کرده‌ايم که به سمت 24 ساعته شدن آن حرکت مي‌کنيم.
ميرباقري اظهار داشت: شبکه‌هاي ديگر نيز کنداکتور و محتواي‌شان و نيز قسمت‌هاي تأميني‌شان به طور کامل مشخص شده، ولي ما همچنان مشکلات مالي را داريم.
وي با بيان اين که دولت در بودجه سال 88 مبلغي براي ما پيش بيني نکرد و اميدواريم اين اتفاق در سال 89 بيافتد، تصريح کرد: اگر در ترميم بودجه اعتبارات لازم را به ما بدهدند، ما سرضرب اين شبکه‌ها را راه‌اندازي مي‌کنيم.

معاون سيما درباره مديران شبکه‌هاي جديد نيز تاکيد کرد: مديران شبکه‌ها مشخص شده‌اند. براي راه‌اندازي کساني انتخاب شده‌اند ولي بحث راه‌اندازي با نگهداري تفاوت‌هايي دارد. در حال حاضر اين افراد زير مجموعه مديران شبکه‌ها هستند، مثلا شبکه ورزش را نماينده آقاي پورمحمدي، شبکه فيلم و سريال را نماينده آقاي فرجي و شبکه مستند را مدير سابق شبکه چهار مديريت مي‌کنند.
وي درباره زمان افتتاح شبکه‌هاي جديد نيز گفت: ما امسال براساس به علايقي که در دولت هست تا پشتيباني نسبت به رسانه ملي بيشتر و خدمات بيشتري به مردم ارائه شود، حداقل يکي از اين شبکه‌ها، و سال آينده دوتاي ديگر را افتتاح خواهيم کرد.

انتهای پیام
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب

نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
تصویر امنیتی
تکرار تصویر امنیتی:
     
 

  
  


سایت خبری تحلیلی صدای شیعه ..::.. کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.