موبایل اسلامی| طریق معرفت| ادبیات مذهبی| تصاویر| نواها و نماها| استفتا از مراجع تقلید| دانلود دعا و زیارت| اس ام اس مذهبی| پیوندها| تماس با ما| Rss

سرویس های خبری
صفحه اصلیصفحه اصلی
اخبار ایران و جهاناخبار ایران و جهان
مراجع و علما مراجع و علما
اخبار ويژهاخبار ویژه
اخبار مذهبیاخبار مذهبی
گزارش خبریگزارش خبری
شیعیان پاکستان، افغانستان شیعیان پاکستان، افغانستان
شیعیان عراق، لبنان شیعیان عراق، لبنان
شیعیان یمن شیعیان یمن
شیعیان آفریقا و اروپا شیعیان آفریقا و اروپا و امریکا
شیعیان خلیج فارس شیعیان بحرین وخلیج فارس
مقالات و گفتوگوهای سیاسیمقالات و گفتوگوهای سیاسی
مقالات و گفتوگوهای مذهبیمقالات و گفتگوهای  مذهبی
دیگر رسانه هادر رسانه های دیگر
گزارش تصویریگزارش تصویری
ویژه نامه هاویژه نامه ها
دعوت به همکاریدعوت به همکاری
   اخبار مذهبی      بازدید:۱۰۸۵        کدمطلب:۴۶۹۸                 ارسال این مطلب به دیگران  
 

شیطان‌پرستی ساخته صهیونیزم است
شیطان پرستی ساخته یهود و صهیونیزم می‌باشد؛ به طوری که در بخشی از پروتکل‌های یهود، مثل سند چشم انداز به این جریان پرداخته شده است.صدای شیعه: حجت‌الاسلام امین خندقی، امروز در همایش شناخت و بررسی شیطان‌پرستی در مدرسه علمیه نرجس مشهد، گفت: شیطان پرستان، شیطان را به عنوان الگوی اصلی برای عالم می‌پندارد.
وی ادامه داد: این گروه ادعا می‌کنند که حقیقت را خیلی روشن‌تر و بهتر از ادیان دیگر و با  متون ساده بیان می‌کنند و همین نکته را دلیل تمایز خود از دیگران می‌دانند.
حجت‌الاسلام خندقی با بیان اینکه شیطان‌پرستان تنها خود را خیر می‌دانند، بیان داشت:‌ پیروان این مکتب،‌ هرکه را که غیر از آنها باشد، شر می‌دانند.
این استاد حوزه علمیه در ادامه افزود: شیطان‌پرستی دو تعریف دارد،‌ نخست، کسانی هستند که شیطان را به عنوان خدا(موجود قابل پرستش) قبول دارند و در تعریف دیگر، کسانی که خود را بنیاد‌گران مسیح می‌دانند و به این ‌قائل هستند که هر کس دین مسیحیت را قبول ندارد،‌ شیطان پرست است.
حجت‌الاسلام خندقی با اشاره به تاریخچه جریان شیطان پرستی، گفت: این جریان در چند زمان متفاوت قابل دسترسی است؛ شیطان پرستی بدوی جنبه‌ای از خرافات و انحراف از تعالیم ادیان الهی بود، شیطان پرستی در قرون وسطی به گونه‌ای بود که بسیاری از برده‌ها شیطان را نماد سرکشی می‌دانستند و در نهایت نیز  شیطان پرستی مدرن شکل گرفت که موجب افول معنویت و نگاه خاص به شیطان گردید.
وی در پایان گفت: جریان شیطان‌پرستی در هنجار شکنی خلاصه  می‌شود و عمده فعالیت‌ شیطان پرستان در غرب است، اما آنان در کشورهای اسلامی مانند ایران، مصر،‌ عراق، عربستان و...،‌ هم فعالیت‌ گسترده‌ای دارند که هوشیاری افراد به خصوص مسلمانان را می‌طلبد.
خاطرنشان می‌شود، این همایش از سوی جامعةالمصطفی(ص) العالمیه(نمایندگی مشهد) برگزار شد و در  پایان برنامه،‌ فیلمی مرتبط با موضوع همایش بیان شد.
مرکز خبر حوزه

انتهای پیام
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب

نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
تصویر امنیتی
تکرار تصویر امنیتی:
     
 

  
  


سایت خبری تحلیلی صدای شیعه ..::.. کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.