۱۳۸۹/۳/۱۲         بازدید:۱۳۲۰       کد مطلب:۴۶۹۸          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار مذهبی
شیطان‌پرستی ساخته صهیونیزم است
شیطان پرستی ساخته یهود و صهیونیزم می‌باشد؛ به طوری که در بخشی از پروتکل‌های یهود، مثل سند چشم انداز به این جریان پرداخته شده است.


صدای شیعه: حجت‌الاسلام امین خندقی، امروز در همایش شناخت و بررسی شیطان‌پرستی در مدرسه علمیه نرجس مشهد، گفت: شیطان پرستان، شیطان را به عنوان الگوی اصلی برای عالم می‌پندارد.
وی ادامه داد: این گروه ادعا می‌کنند که حقیقت را خیلی روشن‌تر و بهتر از ادیان دیگر و با  متون ساده بیان می‌کنند و همین نکته را دلیل تمایز خود از دیگران می‌دانند.
حجت‌الاسلام خندقی با بیان اینکه شیطان‌پرستان تنها خود را خیر می‌دانند، بیان داشت:‌ پیروان این مکتب،‌ هرکه را که غیر از آنها باشد، شر می‌دانند.
این استاد حوزه علمیه در ادامه افزود: شیطان‌پرستی دو تعریف دارد،‌ نخست، کسانی هستند که شیطان را به عنوان خدا(موجود قابل پرستش) قبول دارند و در تعریف دیگر، کسانی که خود را بنیاد‌گران مسیح می‌دانند و به این ‌قائل هستند که هر کس دین مسیحیت را قبول ندارد،‌ شیطان پرست است.
حجت‌الاسلام خندقی با اشاره به تاریخچه جریان شیطان پرستی، گفت: این جریان در چند زمان متفاوت قابل دسترسی است؛ شیطان پرستی بدوی جنبه‌ای از خرافات و انحراف از تعالیم ادیان الهی بود، شیطان پرستی در قرون وسطی به گونه‌ای بود که بسیاری از برده‌ها شیطان را نماد سرکشی می‌دانستند و در نهایت نیز  شیطان پرستی مدرن شکل گرفت که موجب افول معنویت و نگاه خاص به شیطان گردید.
وی در پایان گفت: جریان شیطان‌پرستی در هنجار شکنی خلاصه  می‌شود و عمده فعالیت‌ شیطان پرستان در غرب است، اما آنان در کشورهای اسلامی مانند ایران، مصر،‌ عراق، عربستان و...،‌ هم فعالیت‌ گسترده‌ای دارند که هوشیاری افراد به خصوص مسلمانان را می‌طلبد.
خاطرنشان می‌شود، این همایش از سوی جامعةالمصطفی(ص) العالمیه(نمایندگی مشهد) برگزار شد و در  پایان برنامه،‌ فیلمی مرتبط با موضوع همایش بیان شد.
مرکز خبر حوزه

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک