۱۳۸۹/۴/۱۴         بازدید:۱۸۱۰       کد مطلب:۴۸۵۴          ارسال این مطلب به دیگران  

خبرهای ویژه
هشدار؛
افزایش ازدواج وهابیون با دختران شیعه
وهابیون در کشورهای مختلف جهان با ازدواج با دختران آن کشورها در حال ازدیاد جمعیت خود هستند.

صدای شیعه: وهابیون که در سراسر جهان در کشورهای همچون روسیه و کشورهای اتحاد جماهیر شوروی سابق مانند تاجیکستان ، ازبکستان، قزاقستان، آذربایجان، تاتارستان، گرجستان، چچن، بلاروس و حتی بلغارستان، رومانی، اوکراین در حال تبلیغ عقاید انحرافی وهابیت هستند ؛ همزمان سیاست ازدیاد جمعیت فرقه خود را با ازدواج با دختران آن کشورها به شدت در حال پگیری هستند.
بر اساس گزارش شبکه خبر دانشجو، در حالیکه هر از چندگاهی اخبار رسانه ها حاکی از آن است که وهابیون در کشورهای مختلف جهان با ازدواج با دختران آن کشورها در حال ازدیاد جمعیت خود هستند، این موضوع در کشور خودمان ایران به شدت در حال افزایش است و وهابیون هم اینک در استانهایی همچون خراسان جنوبی، خراسان شمالی، فارس و گلستان افزایش جمعیتی قابل توجهی داشته و در سالهای اخیر عده ریادی از آنها نیز به استان تهران علی الخصوص به شهر کرج مهاجرت کرده اند.
وهابیون در طی سالهای اخیر همچنین در بعضی از استانهای ایران سرمایه گذاری بیشتری کرده اند بطوریکه در حال حاضر استان سیستان و بلوچستان و استانهای همجوارش در این سالها بیشترین میزان رشد جمعیتی وهابی را داشته است.
وهابیون با پشتوانه دلارهای نفتی بعضی از  کشورهای عربی علی الخصوص عربستان با وسوسه ثروت خود دختران شیعه را علاقه مند به ازدواج کرده و بعد از ازدواج آنها را مجبور به گرویدن به آیین وهابیت می کنند که به زعم آنها یکی از بهترین استراتژیهای ممکن برای افزایش جمعیت وهابیان است.
این یکی از این نمونه ازدواج ها، ازدواج عبدالحمید ریگی بردار عبدالمالک با یکی از دختران شیعه تهرانی بود که سرگذشت این ازدواج در رسانه ها زنگ هشداری جدی درباره سرنوشت ازدواج وهابیون با دختران شیعه ایرانی محسوب می شود.

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب