صدای شیعه: جبهه متحد علمای الازهر از حسنی مبارک خواستند مداخله کرده و نمایش فیلم «دکان شحاتة» را که هیفا وهبی نقش اول آن را بازی می کند منع کند چرا که محتوای فیلم که «سب ائمه مسلمین و ناپاک کردن مساجد» می باشد، باعث «غضب الهی» می شود. "/>
۱۳۸۸/۳/۱۳         بازدید:۱۰۵۰۹       کد مطلب:۵۶۳          ارسال این مطلب به دیگران  

اخبار مذهبی
اختصاصی صدای شیعه هیفا وهبی در فیلم جدیدش ابو حنیفه و بزرگان اهل سنت را لعن میکند
صدای شیعه: جبهه متحد علمای الازهر از حسنی مبارک خواستند مداخله کرده و نمایش فیلم «دکان شحاتة» را که هیفا وهبی نقش اول آن را بازی می کند منع کند چرا که محتوای فیلم که «سب ائمه مسلمین و ناپاک کردن مساجد» می باشد، باعث «غضب الهی» می شود.

در نامه این گروه آمده است: «بعد از هتک شرف امت و مباح شمرده شدن حرمت مساجد مصر، امروز می خواهیم که تو واسطه دفع خشم کوبنده پروردگار، و لعنت فراگیرنده او شوی. چرا که برای این فیلم پس از طرد نمازگزاران از مسجد الحسین به منظور رقص در صحنه ای بر زمین مسجد هیفا وهبی با آن عبارات و الفاظ و حرکات، شریفترین ائمه ما و بزرگانمان را سب می کند و در حال افتادن در حیاط مسجد الحسین، پدرش، شافعی و مالکی و ابوحنیفه را لعنت می کند.

آنها اضافه کردند: «مساجدمان به مکانی برای عربده و بستری برای فجور و تطاول ارزشها تبدیل شده و ما از خدا به تو پناه می بریم!!»

به نظر می رسد که نقطه تمرکز احتجاج این گروه و همچنین گروه های دیگر درباره صحنه ای است که در آن هیفا وهبی با لباسهایی که پاهایش پیداست، کنار حلقه ذکری آشکار می شود و در آن صحنه، شرکت کنندگان در مجلس، وادار به نگاه کردن به او می شوند.

هیفا در فیلم نقش جوانی ساده را بازی می کند که مجبور است با شخصی که دوست ندارد ازدواج کند. و منتقدان می گویند که او نمادی از مصر است.

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک