۱۳۸۹/۹/۳         بازدید:۳۱۰۹       کد مطلب:۵۷۵۰          ارسال این مطلب به دیگران  

خبرهای ویژه
گردانندگان شبکه تلویزیونی "من و تو" چه کسانی هستند؟
تلويزيون مبتذل «من و تو» توسط شماري از عناصر فراري و بعضا بهايي مديريت مي شود.

صدای شیعه: اين شبکه تلويزيوني ماهواره اي که گردانندگان آن در لندن مستقر شده اند، ظاهرا توسط يک خواننده مبتذل (خانم گ) به راه افتاده اما زيرنظر برخي همکاران شبکه بي بي سي اداره مي شود و جهت گيري آن از سوي سرويس اطلاعات خارجي انگليس (ام آي6) تدوين شده است.

به گزارش کیهان: سوابق برخي مجريان و تهيه کنندگان اين تلويزيون به خوبي حاکي از حمايت گروهک بهائيت مستقر در لندن با کمک سرويس هاي اطلاعاتي انگلستان و در راستاي ضربه فرهنگي به انقلاب اسلامي است.
همچنين شبکه تلويزيوني بي بي سي فارسي از اين شبکه و عناصر بهايي آن پشتيباني مي کند.

براساس اين گزارش «سالومه-س» يکي از تهيه کنندگان شبکه مبتذل مذکور، پيش از اين در دوره اصلاحات با روزنامه هاي زن (فائزه هاشمي) و ايران همکاري مي کرد و مدتي مدير روابط عمومي خانه سينما بوده است. همچنين «ندا-ج» در دوران دانشجويي با برخي گروههاي غيرقانوني همکاري داشته و مدتي با تلويزيون بي بي سي به عنوان گزارشگر همکاري کرده است.

«اميرعلي-م» مجري ديگر شبکه ياد شده از عناصر بهايي به شمار مي رود. و «رها-الف» مجري و تهيه کننده ديگر شبکه مذکور است که در آشوب هاي خياباني سال گذشته مشارکت داشت و عکس نقاب بسته خود در بحبوحه آتش افروزي خياباني را در فيس بوک خود به نمايش گذاشته است. وي نيز از وابستگان به گروهک انگليسي بهائيت است.

البرز در ادامه افزود:يادآور مي شود در حوادث جنايت آميز عاشوراي سال گذشته برخي وابستگان به گروهک بهائيت و منافقين بازداشت شده بودند.

شبکه من و تو بيشتر مي کوشد به ترويج رقص و آواز و ابتذال بپردازد و در عين حال در اين پوشش فعاليت سياسي و ضدانقلابي را ترويج کند

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک