موبایل اسلامی| طریق معرفت| ادبیات مذهبی| تصاویر| نواها و نماها| استفتا از مراجع تقلید| دانلود دعا و زیارت| اس ام اس مذهبی| پیوندها| تماس با ما| Rss

سرویس های خبری
صفحه اصلیصفحه اصلی
اخبار ایران و جهاناخبار ایران و جهان
اخبار مراجعاخبار مراجع تقلید
اخبار ويژهاخبار ویژه
اخبار مذهبیاخبار مذهبی
گزارش خبریگزارش خبری
شیعیان پاکستان، افغانستان شیعیان پاکستان، افغانستان
شیعیان عراق، لبنان شیعیان عراق، لبنان
شیعیان یمن شیعیان یمن
شیعیان آفریقا و اروپا شیعیان آفریقا و اروپا و امریکا
شیعیان خلیج فارس شیعیان بحرین وخلیج فارس
مقالات و گفتوگوهای سیاسیمقالات و گفتوگوهای سیاسی
مقالات و گفتوگوهای مذهبیمقالات و گفتگوهای  مذهبی
دیگر رسانه هادر رسانه های دیگر
خبر تصویریخبر تصویری
ویژه نامه هاویژه نامه ها
دعوت به همکاریدعوت به همکاری
   در رسانه های دیگر      بازدید:۵۱۸۳۹        کدمطلب:۶۱۱۹                 ارسال این مطلب به دیگران  
 

سقط جنین و ترمیم پرده بکارت، از 400 هزار تومان به بالا، در کمتر از یک ساعت!
پرده بکارت در مدت یک ساعت، آن هم با مبلغ چهارصد تا ششصد هزار تومان توسط یک تیم چهار نفره، متشکل از پزشک متخصص زنان و زایمان و پرستار در درمانگاه ...


صدای شیعه:

یک درمانگاه تخصصی در قلب یکی از میدان های معروف پایتخت، حجامت، تزریق، پانسمان، جراحی های کوچک، پزشک عمومی، گوش، حلق و بینی و گوارش تابلوهایی بود که بر سردر درمانگاه خودنمایی می کرد، ولی نشانی از تابلوهای ورود نوزاد به این دنیا ممنوع و یا فریب دیگران به قیمت دختر بودن وجود نداشت.

 به محض ورود به درمانگاه، با پرستاری حدودا 27 ساله روبه رو شدیم و با یک نگاه، متوجه ما شد. برای اینکه به آنچه در ذهنمان می گذرد، شک نکند، گفتیم با خانم «س» کار داشتیم که در پاسخ گفت: خودم هستم؛ امرتون؟ ما هم کاملا صریح و بدون رودربایسی، امرمان را گفتیم. پرستار دستپاچه ما را به اتاق خلوتی کشاند و پرسش و پاسخ ها آغاز شد... . این ها مشاهدات خبرنگاری است که از روی کنجکاوی، چیزی را که شنیده بود، پیگیر شد.

پرده بکارت در مدت یک ساعت، آن هم با مبلغ چهارصد تا ششصد هزار تومان توسط یک تیم چهار نفره، متشکل از پزشک متخصص زنان و زایمان و پرستار در درمانگاه ... واقع در فلکه دوم صادقیه ترمیم می شود، به گونه ای که به گفته پزشک و پرستاری که مبادرت به انجام چنین عمل خلاف شرع و قانون می کنند، امکان تشخیص ترمیمی بودن پرده بکارت 100 درصد غیرممکن است؛ حتی با معاینات پزشکی قانونی!

ترمیم پرده بکارت به صورت غیرقانونی تنها نمونه ای از اقداماتی است که توسط این درمانگاه انجام می شود و سقط جنین و وازکتومی به صورت غیرقانونی از جمله اقدامات دیگری است که در این مرکز به ظاهر قانونی انجام می شود.

برای سقط جنین نیز بسته به میزان سن جنین، مبالغ از حداقل 400 هزارتومان آغاز و تا مبالغ میلیونی قابل افزایش است.

سقط جنین، عملی خلاف قانون و شرع است که فقط در مواردی محدود و با حکم دادگاه امکان انجام این اقدام وجود دارد و در سایر موارد نه تنها اقدام خلاف قانون بوده بلکه با عاملان آن نیز به شدت برخورد قانونی می شود.

گفتنی است، انجام چنین اعمالی از سوی تیم 4 نفره در حالی صورت می گیرد که رئیس درمانگاه از انجام چنین اقداماتی کاملا بی اطلاع است.

افزایش سقط جنین غیرقانونی در کشور
چندی پیش نیز یک متخصص زنان و زایمان با هشدار نسبت به افزایش و عوارض سقط‌های غیرقانونی در کشورگفت: متاسفانه بارداری در میان گروه سنی 18 و 19 ساله کشور‌ افزایش یافته است.

دکتر ژانت مهجوری در گفاگو با ایلنا، افزود: یکی از نتایج سخت بودن شرایط ازدواج برای جوانان برقراری روابط به دور از نظارت والدین و خانواده در میان برخی از جوانان است و چنانچه داوری درباره پیامدهای اخلاقی و ارزشی این روابط را مسکوت بگذاریم پیامدهای دیگر این روابط از جمله سقطهای غیرقانونی و خطرناک لزوم آگاهی بخشی به جوانان به ویژه دختران و زنان دوچندان می شود.

وی با ابراز تاسف نسبت به انجام سقط جنین توسط ماماهایی که شرایط انجام آن را رعایت نمی کنند گفت: اغلب دختران و زنانی با طیف سنی 30 تا 50 ساله به دلیل بارداری ناخواسته و از ترس آبرو اقدام به سقط جنین می کنند و این درحالی است که این عمل عوارضی همچون پارگی رحم، نازایی ثانویه، خونریزی طولانی و سقط ناقص را موجب می‌شود.

مهجوری ادامه داد: اغلب افرادی که برای انجام سقط جنین مراجعه می‌کنند اغلب دختران و زنانی هستند که به دلیل فقر مالی و از روی ناچاری به عقد موقت تن داده‌اند. این افراد به دلیل بارداری ناخواسته، فقر فرهنگی، عدم آگاهی از روش‌های جلوگیری از بارداری نوین و ترس از آبروی خود حاضر به انجام این کار می‌شوند.

به گفته این متخصص زنان سقط جنین در شرایط و امکانات غیر بهداشتی و استریلیزه انجام می‌شود و در کنار انجام سقط‌های غیرقانونی توسط افراد ناشناس، داروها و آمپول‌های این عمل نیز در بازارهای سیاه همراه با عارضه به فروش می‌رسد که سقط ناقص را سبب می‌شود.

خطر مرگ مادر با سقط جنین غیرقانونی

کورتاژ از نظر پزشکی به معنی تراشیدن جدار داخلی رحم است که با وسیله‌ای به نام «کورت» انجام می‌شود و معمولا دارای دو جنبه تشخیصی و درمانی است و اصولا به دلیل مضرات و خطرات آن سعی می‌شود کمتر از این روش (جز در شرایط خاص) استفاده شود.

دکتر فرشته معاون ، جراح و متخصص زنان ، زایمان و نازایی در این باره به جام‌جم می‌گوید: کورتاژهای تشخیصی بیشتر در مورد زنانی که دچار اختلالات و نامنظمی‌های پریودی هستند و بخصوص آن دسته‌ای که دارای سن بالای 35‌سال هستند به کار می‌رود.

وی با اشاره به این که زنان با اختلال تخمک‌گذاری از قبل با یک سری پریودهای نامنظم مراجعه می‌کنند یا‌ آن دسته‌ای که در آزمایش‌های سونوگرافی‌شان گزارش فیبرم رحمی می‌شود، به دلیل این که دچار یک سری اختلالات خونریزی‌های نامنظم هستند، پزشک جهت اطمینان از این که سلول‌های جداره داخلی رحم یا درواقع لا‌یه آندومتر آنها دارای سلول‌های مشکوک یا سرطانی است یا خیر، عمل کورتاژ را انجام می‌دهد تا بدین وسیله مشخص شود هیچ مشکلی وجود ندارد.

دکتر معاون با بیان این که اگر در سونوگرافی گزارشی از کولیک یا فیبرم‌های زیرمخاطی بسیار ریز وجود داشته باشد باز هم ناچار به انجام کورتاژ و عمل تخلیه می‌شوند، درخصوص کورتاژهای درمانی اظهار می‌کند: این نوع کورتاژ بیشتر در حاملگی‌ها انجام می‌شود و در مواردی که سقط جنین (به صورت سقط اجتناب‌ناپذیر یا جنین در حال خروج از رحم) انجام شده است کورتاژ در سن زیر 20 هفتگی صورت می‌گیرد.

این جراح متخصص با اشاره به این که کورتاژ در حاملگی‌های پایین‌تر از 13 تا 14 هفتگی به نام «دی‌اندسی» معروف است، ‌یادآور می‌شود: در این نوع از کورتاژ ابتدا باید دهانه رحم باز شود و سپس محصولات حاملگی تخلیه شود ولی در کورتاژ «دی‌ اند ای» فرد در سنین بالای 14 هفتگی حاملگی است و استخوان‌بندی جنین تشکیل شده است.

دکتر معاون ضمن اشاره به مضرات و خطرات عمل کورتاژ عنوان می‌کند: افراد باید بدانند که معمولا پزشکان در مواقعی که جنین فاقد قلب است یا حاملگی پوچ رخ داده و جنینی تشکیل نشده از کورتاژ استفاده می‌کنند.

وی اذعان می‌کند: گاهی در حین کورتاژ پزشکان با مشکلات فراوانی مواجه می‌شوند که جان مادر به خطر می‌افتد. به عنوان مثال گاهی اوقات پزشکان در حین کورتاژ در زیر بیهوشی با دهانه بسته رحم مواجه می‌شوند و در مواقعی دهانه رحم (گردن رحم) بسته و یا زوایه‌دار می‌شود که با ریسک پارگی رحم مواجه می‌شوند.

به گفته این پزشک، بنابراین افرادی که قصد ختم بارداری آن هم به صورت غیرقانونی را دارند، باید بدانند که خطرات زیادی همچون سوراخ شدن رحم، پارگی روده و بدنه عروق لگن، یا باعث خونریزی‌های مرگبار یا عفونت‌های شدید می‌شود که در هر دو صورت موفق به تخلیه کامل نشده و بقایایی از محصولات حاملگی در رحم باقی می‌ماند که باید مجددا عمل جراحی تکرار شود که هم هزینه‌بر و هم از نظر سلامتی بسیار خطرناک است.

پیشگیری از کورتاژ
این متخصص زنان ضمن اشاره به این که تمامی مراکز درمانی دولتی و خانه‌های بهداشت، روش‌های پیشگیری از بارداری را به صورت رایگان در اختیار زوجین قرار می‌دهند، خاطرنشان می‌کند: افرادی که در این زمینه با پزشک خود در مشورت هستند، می‌توانند قبل از حاملگی از مشاوره خوبی برخوردار شوند و توسط پزشک بهترین روش جهت جلوگیری از بارداری به آنها پیشنهاد شود تا بدین وسیله کمترین عارضه برای آنها ایجاد شود.

دکتر معاون می‌افزاید: افرادی که دارای سابقه فشارخون، وزن بالا و بیماری‌های عروقی هستند، نمی‌توانند از قرص‌های ضدبارداری استفاده کنند و اگر به طور نابجا فرد شروع به‌مصرف این قرص‌ها کند یا بدون مشورت با پزشک مصرف آن را کنار بگذارد با عواقب خطرناکی مواجه خواهد بود.

اشتباه خطرناک
وی تصریح می‌کند: اشتباهی که اغلب بین عوام صورت می‌گیرد آن است که همه کورتاژها به یک روش صورت می‌گیرد، در صورتی که نوع کورتاژ بستگی به سن حاملگی دارد و اگر استخوان‌بندی جنین شکل گرفته باشد، به هیچ عنوان نمی‌توان با روش‌های رایج، جنین را از رحم خارج کرد و این امر باعث لطمه زدن به مادر، پارگی رحم، عفونت و خونریزی‌های شدید، عوارض نارسایی دهانه رحم، چسبندگی‌های داخل رحم، نازایی و به جا ماندن بقایای حاملگی می‌شود که هریک به تنهایی می‌تواند خطرات جدی و حتی فوت مادر را به‌همراه داشته باشد.
منبع:تابناک


انتهای پیام
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
نظرات بازدیدکنندگان:
 • سلام به زحمت تصویر امنیتی رو یا بردارید، یا عوضش کنید؛ بسته امنیتی که شما انتخاب کردید، خیلی مبهمه. یاهو هم از این فرمها استفاده نمیکنه!! :-) موفقیت
 • سلام میخواستم آدرس دقیق کلینیک رو بدونم و اینکه در این عمل از نخ استفاده میشه یا توسط لیزر
 • ادرس میخوام واینکه ازچه وسیله ای استفاده میشه
 • با سلام وتشکر اززحماتتون آرس محل این عمل رومی خواستم با سپاس
 • •سلام میخواستم آدرس دقیق کلینیک رو بدونم
 • سلام لطفا آدرس و تلفن این مرکز را برام ایمیل کنید جهت دوختن بکارت ممنون
 • سلام خواهش میکنم آدرس وشماره تماس این کلینیک برای دوختن پرده رو به من ایمیل کنید.
 • سلام خواهش میکنم آدرس وشماره تماس این کلینیک برای دوختن پرده رو به من ایمیل کنید.
 • سلام.خواهش میکنم آدرس وشماره تماس این کلینیک برای دوختن پرده رو برای من ارسال کنید.
 • سلام. ازتون خواهش می کنم شماره تلفن یا آدرس مرکز را به من ایمیل کنید. من 21 سالمه و به خاطر رابطه با یه پسر باردار شدم. ازتون خواهش می کنم. امام حسین عوضشو یهتون بده.
 • سلام خواهش میکنم شماره و ادرس کلینیک رو برای ترمیم بکارت برای من ارسال کنید من تو یه ارتباط بکارتم و از دست دادمو بگیئ اونجا کاری برام انجام میدن لطفا
 • ا سلام ممنون میشم اگه لطف بفرمائید آدرس این کلنیک رو برام ارسال کنید من نامزد کردم ولی بهم خورد الان برای ترمیم گرده بکارت نیاز به آدرس این مطب دارم ممنون از لطف بی پایان شما
 • سلام میشه لطفا آدرس و شماره تلفن مرکز رو برام ایمیل کنید.ممنون
 • ba salam adress daghighe kelinik va haizne tarmime parde bekarat
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • با سلام میخواستم آدرس اونجا رو بدونم
 • با سلام در سن کودکی از روی کنجکاوی به پرده آسیب رساندم و ارتجاعی شد پس لطف کنید وآدرس را محبت کنید واقعا این افراد باعث آبروداری هستند نه لایق مجازات وگرنه کی حرف من را باور میکند
 • آدرس رو میخام
 • سلام ادرس کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • اگه میشه آدرس کلینیک رو برای منمارسال کنید
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • salam.bi zahmat adrese kiliniko behem bedin
 • سلام خواهش میکنم ادرس کلینیک رو برام ایمیل کنید
 • باسلام لطفا ادرس کلینیک وهزینه دوختن پرده بکارت رابرای من ارسال کنید باتشکر
 • درصورت امکان آدرس کلینیک را ایمیل کنید. ممنون
 • لطفا ادرس کلینیک را برایم ایمیل کنید خواهش میکنم
 • سلام من هم تو یه رابطه پرده بکارتم رو از دست دادم لطفا آدرس کلینیک رو برام ایمیل کنید. ممنون میشم.
 • ina mikhan dobare ..... va ye team makhofan
 • ba salam lotfan adress clinic ro baraye man email kunid maamnon
 • درصورت امکان آدرس کلینیک را ایمیل کنید. ممنون از لطف شما
 • سلام میشه لطفا آدرس و شماره تلفن این کلنیک رو بدید ؟ ممنون میشم
 • موضوع جالبی بود امیدوارم موفق باشید. اگه موضوع جدیدی داشتین واسم بفرستین
 • لطفا آدرس این کلینیک رو برام ایمیل کنید متشکرم
 • سلام خواهش میکنم آدرس مطب رو برام میل کنید لطفا
 • لطفاادرس کلینیک وتلفن وایمیلتون روبرام ایمیل کنید دکتر خوب برای ترمیم پرده بکارت
 • واقعا که مختون تاب دارهاینجا بدی این کارو گفته توقع دارید آدرس اونجا رو بهتون بده؟
 • salam lotfan adress clinic ro vasam mail konin mamnoon az lotfetoon
 • سلام خواهش میکنم آدرس این کلینیک رو برام بفرستید منم گرفتار یه رابطه شدم که گول خوردم ومورد سواستفاده قرار گرفتم خواهش میکنم
 • سلام بسیار ممنون از لطفتون خیلی جالب بود اگه امکان داره آدرس کلینیک رو برام بفرستین اجرتون بااو
 • سلام بسیار ممنون از لطفتون خیلی جالب بود اگه امکان داره آدرس کلینیک رو برام بفرستین اجرتون بااو
 • •سلام بسیار ممنون از لطفتون امکان داره آدرس کلینیک رو برام بفرستین ؟؟؟
 • •سلام بسیار ممنون از لطفتون امکان داره آدرس کلینیک رو برام بفرستین ؟؟؟
 • وای خدای من چه همه زن باکره.خوب بگیرید این ترمیم بکارتو آزاد کنین ما دخترای طفلک توسط شما مردا به این روز در اومدیم .حالا باید التماس کنیم تا دوباره بر گردیم به حالت اولیه ..
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • سلام،میشه آدرس و اسم اون خانم را برام میل کنید
 • سلام ، آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام میشه ادرس و تلفن کلینیک رو واسم میل کنید؟ ممنون
 • سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • •سلام خواهش میکنم آدرس وشماره تماس این کلینیک برای دوختن پرده رو به من ایمیل کنید.
 • سلام میشه تلفن یا آدرس کلینیکو میل کنید ؟
 • •سلام ادرس و تلفن کلینیک رو می شه لطف کنید؟
 • سلام اگه میشه ادرس مطب رو برام بفرستید
 • سلام.خواهش میکنم کمک کنید.خواهرم24 ساله است 7 ماهه پیش با پسر دایی شوهرم نامزد وصیغه کرد.الان فهمیدیم که معتاده روانی و توهمی است.خانوادهام جوابش کردند ولی نمیدانند که اتفاقی افتاده و خواهره ساده من هم که خیلی از نظر روحی حالش خرابه .لطفا جوابم رو بدید که میشه از طریق محلی که گفتید کاری براش کرد.اینده و زندگی یه دختر معصوم درمیانه.
 • سلام من گول خوردم پرده بکارتم رو از دست دادم میشه ادرس و تلفن کلینیک برام ایمیل کنید پای مرک و زندکی وسطه
 • سلام میشه آدرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید من 21 سالمه 17 سالگی چهار نفر بهم تجاوز کردند خانوادم هیچ اطلاعی ندارند الان بخاطر این مشکل جواب هیچ خواستگارم رو نمیدم و از مردها میترسم توروخدا کمکم کنید
 • سلام میشه آدرس بدید تو رو خدا گول خوردم با تشکر
 • salam man 21 salame va nazdike 3 sale ke pardeye bekaratamo az dast dadam o ta esme khastegar miad tano badanam milarze khahesh mikonam address clinico ba shomareye tamas baram befrestid khahesh mikonam
 • سلام...لطفا ادرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید.
 • لطفا آدرس و تلفن کلینیک را برام ایمیل کنید خواهشا
 • سلام شرمنده آدرستونر برای ترمیم بکارت میخوام خیلی ممنون .
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن رو برام بفرستید
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن رو برام بفرستید
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن رو برام بفرستید.با تشکر
 • منم آدرسو میخوام
 • لطفا آدرس و شماره تماس رو برای من هم به ایمیلم بفرستید
 • لطفا آدرس و شماره تماس رو برای من هم به ایمیلم بفرستید
 • سلام میشه لطفا ادرس این درمانگاه رو بهم بدین؟
 • سلامممنون می شم اگه شرایط ترمیم و مرکز معتبری را به من معرفی کنید. ممنون و سپاس
 • سلامممنون می شم اگه شرایط ترمیم و مرکز معتبری را به من معرفی کنید. ممنون و سپاس
 • سلام میشه آدرس و شماره تلفن این درمانگاه رو برام ایمیل کنین ؟
 • ادرس دکتری رو میخوام که پرده بدوزه من در کرمان هستم
 • باسلام.لطفا ادرس و تلفن این کلینیک روبرام ایمیل کنین. ممنون
 • ba salam.mamnun misham age harche saritar adreso shomare tamase clinico baram mail konid.
 • لطفا آدرس رو حتماً برای من ایمیل کنید .ممنون میشم .چون خیلی لازم دارم.برای خودم میخوام
 • salam.lotfan adrese , telefone in kiliniko baram ersal konid.khahesh mikonam.
 • لطفا آدرس رو حتماً برای من ایمیل کنید .ممنون میشم .چون خیلی لازم دارم.برای خودم میخوام توروخدااااا کمکم کنیییید
 • salam.mishe telefono adrese clinico vasam mail konid
 • ای بابا چرا جواب نمیدید خوب آدرس نمیدین هم بگید دیگه اینهمه پیام گذاشتن خووب جوابشونو کی باید بده؟من شنیدم میدان دوم صادقیه هستش
 • سلام میشه آدرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید من 33 سالمه 14 سالگی یک نفر بهم تجاوز کرده خانوادم هیچ اطلاعی ندارند الان بخاطر این مشکل جواب هیچ خواستگارم رو نمیدم و از مردها میترسم توروخدا کمکم کنید
 • سلام وقت بخیر.اگر امکانش هست ادرس و تلفن یک ترمیم پرده در اهواز به من بدهید.با تشکر
 • سلام لطفا آدرس این درمانگاه رو برام ایمیل کنید ممنون میشمواقعا بهش احتیاج دارم چون واسه خودمه
 • اگه امکانش هست لطف کنین ادرس کلینیک رو برام ایمیل کنین برا دوستم لازمش دارم مرسی
 • مطلب خوبیه.مرسی.
 • سلام روز بخیر لطفا آدرس یا شماره تماس رو برام بفرستید
 • لطفا ادرس روبرام ایمیل کنید تورو خدا
 • سلام اگه میشه آدرس و شماره کلینیک را برای من ایمیل کنید.
 • لطفا آدرس و شماره تماسش و برای من ایمیل کنید
 • خواهشا ادرس کلینیک
 • آدرس کلینیک را به من هم بدهید لطفا
 • سلام اگه میشه ادرستونو بهم ایمیل کنید با شماره تلفن
 • سلام اگه میشه ادرستونو بهم ایمیل کنید با شماره تلفن
 • سلام روز به خیر میشه لطفا شماره تماس و ادرس تون رو برام بفرستید لطفا
 • سلام میشه ادرس و شماره تلفن کلینیک و ,واسم میل کنید ممنونم
 • سلام ادرس و شماره تلفن کلینیک و ,واسم میل کنید ممنونم
 • یک مرکز ترمیم پرده در تهران به من معرفی کنید
 • سلام اگه میشه آدرس و شماره کلینیک را برای من ایمیل کنید.
 • سلام میشه ادرس یا شماره دکتر رو برام بفرستید
 • salam,meshe email adress wa adress daqeq ro barm ersal konid.
 • سلام لطفا ادرس مطب و و شرایط عمل و نتیجه ی بعدش که دکتر متوجه میشود یا نه را برایم ایمیل کنید.مرسی
 • •سلام ادرس و شماره تلفن کلینیک و ,واسم میل کنید ممنونم
 • با سلام لطفا آدرس شماره کلینیک را برام ایمیل کنید.
 • آدرس این کلینیک را میخواستم
 • khahesh mikonam shomareye clinico baram email konid vaghean mamnunetun misham
 • سلام توروخدا آدرسو تلفن رو برام ایمیل کنید من واقعا تو دردسر افتادم واقعاممنون میشم
 • آدرس لطف کنید . ممنون
 • آدرس لطف کنید . ممنون
 • سلام. لطفا آدرس و شماره تلفن کلینیک را برای من ایمیل کنید.
 • سلاماین اتفاق چند روز پیش برای یکی از دوستام پیش اومده و داره دیوانه میشه لطفا آدرس و شماره تلفن را برای من ایمیل کنید
 • سلام من 20 سالمه واقا به کمکتون نیاز دارم خواهش میکنم ارس یا شماره تلفن کلنیک و برام هیمیل کنید.
 • من احتیاج به عمل دارم لطفا کمکم کنید
 • لطفا بهترین مکان برای ترمیم به من معرفی کنید جایی که صددر صد تضمینی باشه
 • سلام. لطفا آدرس و شماره تلفن کلینیک را به ایمیل من کنید.
 • salam man dostam pardeye gf khodesho betore etefaghi zade khastam bedonam emkanesh hast beshe kari kard
 • salam shomare tamas va adres khaili lazmeee
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • سلام ، ممنون می شم آدرس این کلینیک رو برای من ارسال کنید. من در یک رابطه با پسری پرده بکارتم رو از دست دادم حالا می خواستم ترمیم کنم. با تشکر
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن را برای من هم ایمیل کنید ممنونم.
 • سلام ادرس وتلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید مرسی
 • slm,shomare tamas & hazine tarmim bekarat mikham bdonam,plz baram mail konid
 • لطفا آدرس و شماره تلفن را برای من هم ایمیل کنید ممنونم.
 • salam lotf mikonid adres va tel matabo baram mail konid.
 • سلام من آدرسی را میخام تو اصفهان برای این جراحی اگر کسی را میشناسین بهم ایمیل بزنین ممنون
 • لطفا ادرس و تلفن کلینیک رو بم بدین
 • salam khagesh mukonam adress va shomare matab ra mail konid montazeram...
 • لطفا آدرس و شماره تلفن محل کلینیک را میخواستم
 • salam lotfan shomareye kilnik ro baraye man ham emil konid . mamnun
 • لطفا ادرس این کلینیک رو به من بدید
 • salam khahesh mikonam adrees va tele darmongaho behem bedin.yek bar tarmim kardam ama faydeh nadasht.malom bod ke tarmim kardam,toro khoda komakam konid
 • تو رو خدا ادرس و تل را بفرس به ایمیلم
 • man dar shorofe ezdevajam vali parde nadaram , to ro khoda age emkanesh hast shomare va addresse in klinik ro bedin.
 • با سلام لطف کنید ادرس این کلینیک رو برام ایمیل کنید و ایا این کلینیک جای مطمئنی است
 • سلام. لطفا آدرس و شماره تلفن کلینیک را برای من ایمیل کنید.
 • lotfan shomareo adresse injaro bedin
 • age addreso o telefone in clinico bedid mamnun misham
 • ادرس و شماره درمانگاه لطفا
 • خواهش میکنمادرس وشماره تلفن وهزینه دوختن پرده بکارتو برام بفرستیم ممنون
 • شمارو قرآن قسم این آدرسو برام ایمیل کنید به امام حسین قسم من سالهاست بخاطر این موضوع زجرمیکشم
 • faghat adress
 • ba salam mishe adrese kilinik ro vasam email konid zendegim dar khatare
 • سلام من توی سن پایی موردتجاوز قرار گرفتم والان برای ترمیم بکارت می خوام به اون کلنیک مراجعه کنم لطفا ادرس رو برای ایمیل کنید ممنون
 • سلاممیشه لطفا ادرس رو برام ایمیل کنید ممنون می شم
 • س-با تشکر ادرس مطب رو برام بفرستید-واقعا تشکر
 • •سلام من توی سن پایی موردتجاوز قرار گرفتم والان برای ترمیم بکارت می خوام به اون کلنیک مراجعه کنم لطفا ادرس رو برای ایمیل کنید ممنون
 • lotfan adreso baram beferestid .mamnun
 • سلام لطف کنید ادرسی یا شماره تلفنی برام بفرستید تا کمکی بشه خواهش میکنم ممنونمم
 • سلام ادرس مطب و شماره اگر تو مشهد کسیو سراغ دارید ممنون میشم کمکم کنید
 • برای ترمیم پرده بکارت وقت معاینه میخواستم ممکن است کمکم کنید یا آدرس و شماره مطب رو بهم بدید.
 • adrese kilinik lotfan ersal konid ba tashakor
 • لطف کنیدآدرس رو به ایمیلم ارسال کنید،خواهش میکنم
 • سلام من در7سالگی بهم تجاوزشده الان23سالمه ولی ازترس نداشتن پرده بکارت نمی تونم ازدواج کنم اگه آدرس دکتری درجیرفت یاکرمان دارین برام بفرستین ممنون میشم
 • سلام من توی سن پایی موردتجاوز قرار گرفتم والان برای ترمیم بکارت می خوام به اون کلنیک مراجعه کنم لطفا ادرس رو برای ایمیل کنید ممنون •lotfan adreso baram beferestid .mamnun
 • لطفا آدرس رو حتماً برای من ایمیل کنید .ممنون میشم .چون خیلی لازم دارم.توروخدااااا کمکم کنیییید
 • ادرس و تلفن لطف کنید
 • lotfan adresso shomare telefone kliniko lotf konid be emailam befrestid!! bi nahayat mamnoon
 • kheili mamnoon misham age shomare telefon va adreshoono lotf konid!!!!!!!!!!!!!!
 • سلام وبا تشکر ازتوضیحات خوبتون.لطفا آدرس و تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید
 • آدرس?
 • سلام خواهش میکنم ادرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید
 • سلامخواهشا آدرس و شماره تلفن این کلینیک رو بهم بدید خیلی مهمه پای مرگ و زندگی در میانهممنون
 • باسلام ادرس وشماره تماس این مرکز را می خوام لطفا
 • سلام . ادرس وشماره تماس این مرکز ر و میخوام خواهش می کنم
 • سلام لطفا آدرس رو به من بدین برای ترمیم خواهش میکنم حتما برام بفرستید زندگیم داره از بین میره
 • سلام ازتون خواهش میکنم آدرس وتلفن کلینیک رو برام ایمیل کنین
 • باسلام ادرس ی دکتر خوب برا ترمیم بکارت دراصفهانو میخاسم لطفا برام ایمیل کنید
 • salam mishe addrese daghighe in kilinik ro baram email konid? masale marg va zendegie ye dokhtare merc montazere emailetoon hastam
 • salam mishe be manm adresesho bedid ? mamnoon
 • سلام لطفا ادرس رو بهم بدین برای دوختن پرده.مسله مرگ و زندگیه خواهش میکنم.مرسی
 • salam lotfan addrese matabo va telelsho bedin
 • salam.lotfan adreso telefone tamaso mail konid.va inke amal lezeri anjam mishe ya na.tazmini baraye moshakhas nabudane amal ham hast?(amale tarmime bekarat)
 • سلام میشه لطفا ادرس و تلفن رو برام ایمیل کنید ممنون می شم
 • سلام لطفا آدرس رو به من بدین برای ترمیم خواهش میکنم حتما برام بفرستید زندگیم داره از بین میره
 • سلام لطفا آدرس یا تلفن دکتر در تهران خیلی ممنون
 • age mishe adreso baram emeil konid mrc
 • لطفا ادرس و شماه تلفن برام ایمیل کنید ممنون
 • سلام اگه میشه ادرس این محلو به من بدید بفرستیدایمیلم خیلی ضروریه
 • خواهش ادرس و تلفنشو بهم میدینخواهش میکن هرجا که انجام میده
 • سلام اگه میشه ادرس و یا تلفن این مرکز رو واسم میل کنید ممنون
 • واقعا جالبه!!! ما چقدر دختر گول خورده داریم!!رفتی عشق و حالتو کردی حالا میگی گول خوردم!!!؟آقا(خانم)اصلا به هیچکس آدرس نده!!
 • salam age zahmat bekeshid adresse on kilinik ro baram mail konid vaghan mamnoon misham bad joori aberoom dar khatare
 • لطفا آدرس کلینیکتون رو برا من بفرستید؟ممنون میشم
 • سلام من حدود پنج سال پیش به دلیل وجود فیبر داخل رحمم که باعث میشد خونریزی شدید داشته باشم و برای برداشتن این فیبرها مجبور شدن عمل کنن که بکارتم باز کردن می خواستم لطف کنید به من آدرس یک دکتر ماما که فقط کار بخیه نکنه و ترمیمش طبیعی باشه واسم لطف بفرمایید ممنون .
 • سلام من برای ترمیم پرده بکارتم دنبال یه کلینیک خوب میگردم لطف کنید کمکم کنیدو شماره یا آدرس کلینیکتونو واسم ایمیل کنید ممنون
 • لطف کنید آدرس یک کیلینیک رو برام ایمیل کنید من اختیاجی به دوختن پرده ندارم چون با نامزدم رابطه راشتم فقط برای خانوادم نامه سلامت میحوام چون میخوام عقد کنم
 • میشه آدرس و شماره کلینیکو واسه منم بفرستید؟
 • لطف کنید آدرس یک کیلینیک رو برام ایمیل کنید
 • سلام من دختر 18ساله هستم یک ماه پیش یه پسری منو گول زد برد داخل خانه وبا من سکس داشت کمی خون لای پام دیدم نمیدونم پردم پاره شده یا نه 2ماهم هست پریود نشدم تو روخدا کمکم کنید آدرس بدین بیام مطب ممنون
 • سلاممن بدلیل ورزش ژیمناستیک پردمو 3 یا 4 سال پیش از دست دادم1 سال بیشتر نیست متوجه شدم.اونم با استفاده از تامپون...اگه میشه آدرس اینجا رو برای من ایمیل کنید ممنون می شم
 • سلام میشه آدرس و شماره تلفن مطب رو برام میل کنید.
 • با سلام و ادای احترام. میشه ادری این کیلینیکو برام ایمیل کنید . با تشکر فراوان
 • لطفا آدرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید... ممنون
 • میشه آدرس و شماره کلینیکو واسه منم بفرستید؟
 • سلام.میشه ادرس و شماره تلفن مطب رو برام ایمیل کنید.
 • سلام بچه ها خوبین؟یه دکتر میشناسم که عمل ترمیم رو انجام میده.هر کی میخواد بگه آدرسشو بدم بهش.
 • lotfan adres va shomare ra baram imel koni
 • سلام میشه ادرس و شماره رو واسم ایمیل کنید دوستم خیلی بهش احتیاج داره
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ایمیل کنید... ممنون
 • salam azizan tu google bezanin behtarin doktor haye tehran(albate age teh hastin)vagarna har shahre dg ke hastin in ro bezanin koli shomare va addreso esme doktor miyare baraton z bezanin va begin ke amale tarmime bekarat anjam midan?motmaenan tu oun hame dr yeki peyda mishe ke anjam bede.in rah ro emtahan konin hatmaaaan be natije miresin.
 • salam bacheha bezanin tu google behtarin dr haye tehran(masalan age teh hastin)bad koli esmo addrese dr miyare ba esmashon.beheshon z bezanin ke amale tarmime bekarat anjam midan?hatman be natije miresin.emtaha konin in rah ro.bi natije nemimonin
 • آدرس تو اصفهان لطفاتوروخدا
 • ادرس وشماره مرکز رو برام بفرستیتید خواهش می کنم
 • من در سن 12سالگی بر اثر خود ارضایی حدس میزنم پردم پردم پاره شده باشهدقیق مطمئن نیستم اما همون موقع ازم ی مقدار خون ترشح شدالان ک 21 سال سن دارم هنوز نمیدونم پرده دارم یا نهمیترسم پی گیری کنم و متوجه شم کپردم پاره شده خواهشاً راهنمایبم کنین دارم خیلی عذاب می کشم
 • لطفا تلفن وآدرس مرکزی در اصفهان رو برام بفرستید من مجبورم سقط کنم.اما راه قانونی وجود نداره.تو رو خدا صلاح نیست بچه من به دنیا بیاد.زندگی واسه این بچه از مرگم بدتره .
 • salam man mikham leyzer konam...tu in kilinik leyzer anjam midan?mamnun misham age adreso email konid.mer30
 • salam.lotfan adres ya shomare ro baram email konid zude zud
 • من وشوهرم بچه دارنمیشیممیشه آدرش وشماره اون کلینیک یاخانم پرستارو بدید شاید یکی ازاین طفل معصوم ها رو نجات دادیم که سقطش نکنن توروخدا بذیدفقط نوزاد میخوام به خدا
 • lotfan adres ro vase man email konid khahesh mikonam
 • سلام توروخدا تلفن و ادرس دقیقتون رو برام ایمیل کنید خیلی تو دردسر افتادم به کمکتون نیاز دارم توروخدا برام ایمیل کنین
 • سلام. ممنون میشم اگر آدرس یا شماره تلفن را برایم ایمیل کنید.
 • ممنون میشم اگه آدرس یا شماره کلینک رو برام ایمیل کنید.
 • salam mamnon misham yeki az marakeze motabar va khobeton ro baram emil konid jahate tarmime bekarat
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن را برام ایمیل کنید.ممنون میشم
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن را برام ایمیل کنید.ممنون میشم
 • salam.mamnoon misham age address ya shomareye in clinic vasam mail konin
 • •سلام لطفا آدرس و شماره تلفن را برام ایمیل کنید.ممنون میشم
 • با سلام...1سال پیش من نامزد داشتم پرده بکارتم از دادم که رابطمون بهم خورد الان میخوام ازدواج کنم ازتون خواهش میکنم آدرس دکتر در کرمان بدین ازتون خواش میکنم
 • salam lotfan adress ya shomare tel clinik ro baraye man email namaeed ba tashakkor
 • lotfan age emkan dare adresso vasam befrestid mamnoon
 • سلام میشه لطف کنید آدرس یا شماره تلفن این کلینیک رو برام ایمیل کنید خواهش میکنم خیلی عجله دارم ممنون
 • سلام لطفاادرس و تلفن این مرکز رو برام بفرستین ممنون
 • درصورت امکان آدرس کلینیک را ایمیل کنید. ممنون
 • سلام میشه شماره و ادرسو برام mail کنیند؟باتشکر
 • سلام میشه آدرس این کلینیکو برام ایمیل کنید؟
 • سلام می شه لطفا شماره و آدرس رو به من mail کنید
 • خواهشن آدرس کیلینیک را میل کنید با تشکر
 • ادرس و شماره تلفن مطب رو میخواستم خیلی برام مهمه لطفا کمکم کنید
 • سلام در صورت امکان آدرس و شماره تلفن کلینیک را برایم ایمیل کنید
 • سلام میشه آدزسشو واسم میل کنید؟
 • سلام ادرس دکتردرشهراصفهان برای دوختن پرده بکارت میخوام
 • •سلام میشه ادرس و شماره رو واسم ایمیل کنید دوستم خیلی بهش احتیاج داره
 • سلام اگر لطف کنید آدرس دقیق این کلینیک رو به من بدید ممنون میشم.
 • سلام.لطفا آدرستون رو برام ایمیل کنیدوممنون
 • با سلام من متاهل هستم و باردار شدم به دلیل مشکلات مالی که داریم تمیتوان بچه دار شوم لطفا آدرس و یا شماره مطب را برای ارسال کنید در این مورد هم من هم همسرم به توافق رسیدیم
 • سلام وقت بخیر اگه لطف کنید آدرس یا شماره تماس در اهواز برام ایمیل کنید.متشکرم.
 • سلام لطفا شماره تماس و آدرس دقیق این مرکز را در صورت امکان mail کنید
 • لطفا آدرس یا شماره تلفن یه دکتر برای ترمیم پرده بکارت توی شیراز برام بفارستید ممنون میشم
 • لطفا آدرس کیلینیک رو برام ایمیل کنید
 • لطفا آدرستونو بفرستید برام؟واقعا حال خوبی ندارم خواهش میکنم
 • سلام خسته نباشید میشه آدرس مطب رو واسم ایمیل کنید؟لطفاً توروخدا واقعاً گرفتار شدم
 • سلام ازتون خواهش میکنم آدرس یا شماره تماس این مرکز رو برام ایمیل کنید خیلی ممنون
 • سلام لطفاآدرس یه دکتربرای ترمیمبکارت توشهر اصفهان برام بفرستید ممنون
 • شماره یا ادرس میشه برام ایمیل کنین
 • سلام لطفا آدرس و شماره تلفن رو برام بفرستید
 • سلام به علت سهل انگاری و کوته فکری فریب خوردم و به شدت ازین امر رنج میکشم میشه آدرس و شماره تماسشونو برام ایمیل کنید باتشکر
 • سلام خسته نباشین لطفاتلفن وآدرس مطب رو برام میل کنید3روزه به دلیل اشتباهی که کردیم این اتفاقم واسه من افتاده لطفا کمکم کنید
 • سلام. لطفا آدرس و تلفن مطب رو برای من ایمیل کنید. ممنون
 • seghte dar 4 haftegi
 • سلام لطفا ادرس یا شماره دکتر یا در اهواز را برایم بفرستید کمکم کنید
 • سلام.دخترا همه دکتر زنان تهران اینکارن.ولی یادتون باشه که هر جوریم که بدوزن نمیتونید گواهی سلامت بگیرید.به خدا توکل کنید که یه پسرخوب پیداشه که واسش مهم نباشه.دیگه خطانکنید
 • salam ye doctor khob mikham dar tehran lotfan behem moarefi konid batashakor
 • تورو خدا شماره و آدرس دقیق رو برام ایمیل کنید
 • ادرس ترمیم پرده در شیراز رو میخواستم.
 • سلام خسته نباشید بی زحمت ادرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ارسال کنید با تشکر
 • سلام خسته نباشید بی زحمت ادرس و شماره تلفن کلینیک رو برام ارسال کنید با تشکر
 • سلام. اگه ممکنه آدرس و شماره کلینیک رو برام ایمیل کنید. ممنون.
 • سلام من 28 سالمه و 9 سال هست که پرده بکارت ندارم به همین دلیلم نتوانستم ازدواج کنم. لطفاً شماره و آدرس کلینیک را در برایم ایمیل کنید. ممنونم
 • با سلام لطفا ادرس کلینیک رو برام ایمیل می کنین متشکرم
 • سلام خواهش میکنم آدرس وشماره تماس این کلینیک برای دوختن پرده رو به من ایمیل کنید.(متخصص زنان و معتبر باشه)
 • تلفن و آدرس
 • سلام و خسته نباشید اگر این مکان معتبر و بهداشتی است لطفا" شماره یا آدرس رو برای من ایمیل کنید . با تشکر
 • سلام یه ماما یا دکتر مطمین و امین در شیراز به من معرفی کنیدالبته به راحتی این کار و انجام بده .تشکر
 • آدرس کلینیک خصوصی برای ترمیم پرده بکارت لطفا به ایمیلم ارسال کنیدبا سپاس
 • با سلام و تشکر آدرس رو برام ایمیل میکنید
 • سلام اگه ممکنه آدرس کلینیک را برام ایمیل کنید نیاز شدید دارم
 • سلام وخسته نباشید.اگه میشه آدرس وشماره تلفن روبه ایمیلم بفرستید.
 • سلام خواهش میکنم آدرس و شمارشه کلینیک روبرام میل کنید توروخدا زندگیم در خطره...
 • کورتاژداشتم با3بارفریزخون ریزیم دارم راهنماییم کنین
 • شماره تلفن وآدرستون وایمیل کند برام
 • lotfan adres va shomare tamase in kiliniko be man bedid mamnoon
 • adresesho lotfan email mikonin?
 • salam lotfan adress va shomare tele in kiliniko email konid mersi
 • آدرس کلینیک را برای ترمیم بکارت می خواست با تشکر
 • lotfan adrese matab ra baram mail konid ya shomare telefonesho
 • lotfan addreso vasam befestid
 • خواهشاهرچه زودترادرس وشماره تلفن برام بفرستید
 • خواهش میکنم آدرسو تلفنتونو برا میل کنید جهت دوختن پرده
 • سلام لطفاآدرس کلینیک وشماره تماس رو برام میل کنید ممنون
 • لطفا آدرسوبرام بفرستید
 • لطفا آدرس را برام بفرستید
 • salam lotfan adres va shomare ra mishe beferstid baraye parde.merc
 • باسلام لطفا آدرس و شماره کلینیک یا مطب های ترمیم پرده بکارت را برای من ایمیل کنید. متشکرم.
 • سلام لطفا اگه دکتر خوب برای ترمیم بکارت توی شیراز سراغ دارید آدرسش رو برای من ایمیل کنید. واقعا ممنون میشم...
 • باسلام لطفا آدرس و شماره کلینیک یا مطب های ترمیم پرده بکارت را برای من ایمیل کنید. متشکرم.
 • سلام لطفا ادرس یک کلینیک خوب بری ترمیم پرده بکارت در تهران یا در زاهدان همراه با شماره تلفن اگر هست برام ایمیل کنید ممنون
 • باسلام لطفا آدرس و شماره کلینیک یا مطب های ترمیم پرده بکارت را برای من ایمیل کنید. متشکرم.
 • سلام اگه ممکنه آدرس کلینیک را برام ایمیل کنید نیاز شدید دارم.کمکم کنید.
 • adres ro mishe begid?
 • lotfan address va shomare in clinic ro ham be man bedin khahesh mikonam azatooon man rabete ba namahram nadashtam ba shoharam boodam vali mikham joda sham va ehtiyaj daram harki mitoone komakam kone azash mamnoon misham
 • salam address bedin lotfan
 • تو رو خدا آدرس و شماره تلفن کلینیک! آبروم و آیندم درخطره!
 • با سلام لطفا آدرس و تلفن کلینیک را برایم بفرستید
 • سلام میشه یه ادرس توی همدان برام میل کنید تورو خدا خیلی احتیاج دارم
 • سلام ادرس و شماره تلفن میخواستم فقط خواهشن زود..تورو خدا
 • سلام.اگه میشه شماره و آدرس درمانگاهی که عمل ترمیم بکارت انجام میده رو برام بفرستید.
 • سلام ممنون میشم اگه آدرس و شماره تلفن را ب ایمیلم بفرستیددددروز بخیر!
 • toro khoda adres ro barayeman email konid
 • shomare va adrese daghighe matabo mikhastam
 • salam manam mesle abgie,adrese dagigo mixam lotfa,komake bozorgi dar hagam mikonin
 • آدرس کلینیک رو لطفا ارسال کنید
 • لطفا آدرسو برام ایمیل کنید در رابطه با سقط جنینه ممنون میشم
 • آدرس کلینیک و شماره تلفن رو لطفا ارسال کنید
 • میشه ادرسشو واسه منم میل بزنید
 • سلام. خسته نباشید اگه لطف کنید آدرسو برام ایمیل کنید ممنون میشم.
 • سلاماگه ممکنه آدرسه این کلینیک تو تهران و یک کلینیک خوب تو رشت رو برام ایمیل کنید
 • باسلام.شماره و آدرس کلینیک رو میخواستم.ممنون میشم ایمیل کنید برام.
 • pardam tavasote shoharam pare shode valy man aghdam va alan mikham talagh begiram kholase alan majboram beram doktor ta begam bakere hastam age kasy befahme bakere nistam majbor misham ba ye motad ezdevaj konamnto ro khoda ye doktory toye mashhad behem morafy konid ke behem barge bede ke bege man bakere hastam hamin nemikham amal ya kare dige konam faghat barge ke sabet kone dokhtaram.to ro khoda komakam konid.
 • اگه آدرس رو برام بفرستین ممنون میشم
 • ادرس یه کلینیکو تو اصفهان واسم ایمیل کنید.مر30
 • سلام. لطفا اگه دکتری در کرمان میشناسید به من میل بزنین. تا اخر عمرم دعاتون مبکنم. اگه نمیدونید بازم بگین من منتظر نباشم
 • lotfan adress va telfon bedid
 • سلاملطفا ادرسشو برام ایمیل کنید ممنون
 • ادرس برام بفرسین
 • salam mikhastam vase tarmime parde bekaratam beyam kilinik lotfan khahesh mikonam adres va shimare tamas bedid
 • سلام-من در سن 13سالگی نامزد کردم و پردمو از دست دادم و الان جرا شدم بعد از 7سال الان قصد ازدواج رو دارم تورو خدا ادرسی مطمن رو واسم ارسال کنید خواهشا خواهش میکنم
 • لطفا آدرستونو برام ایمیل کنید
 • لطفا آدرس کلینیک های ترمیم را برام ارسال کنید. اگه کلینیکی در اهواز سراغ دارید خیلی بهتره. عاجزانه نیازمند کمکتونم.ممنون
 • سلام لطفا آدرس و تلفن این کلینیک رو بدید . ممنون
 • میشه ادرس و شمارشو هم بذارید یا ایمیل کنید
 • با سلام من دختری 20ساله ام و پرده ام آسیب دیده لطفا شماره یا ادرس خود را برای من ایمیل کنید.ممنون
 • لطفا آدرس را برام ایمیل کنید.عاجزانه خواهش میکنم.
 • سلام من همیشه ترشح سفید ونسبتا سفت از واژن داشتم واز بچگی شایدم 9سالگی ترشحات رو از لبه های واژن با نخن پاک برمیداشتم حتا ترشحایی که تو واژن بود .وا الان 23سالمه وپند ساله فهمیدم بخاطر این کار پردمو از دست دادم .لطفا اگه پزشکی در اراک میشناسیدکه بتونه کمکم کنه و لااقل برای ازدواجم برگه سلامت بده نمیدونم یا راه کاری واسم داره که آبروم بخاطر این کارم نره کمکم کنید.ادرس و شماره رو هم به من بدید گرچه شهر های دیگه نمیتونم بیام
 • ترجیحآ برای مشاوره شماره و آدرس را میخواستم که برایم ایمیل کنید
 • سلام لطفا آدرس کلینیک برای ترمیم پرده را ایمیل کنید
 • لطفا ادرس و تلفن برام ایمیل کنین.و لطف کنین مبلغ عمل ترمیم بکارت برام ایمیل کنین
 • adreso shomare tamaso baram befrestid lotfan
 • خواهشا ادرس کلینیک و شماره تلفنشو برام ایمیل کنین
 • سلام ادرس کلینیک رو میخوام خیلی ضروریه خواهش میکنم به ادرس ایمیلم بفرستید ممنون میشم .لطفا
 • لطفا آدرس کلینیک را برام میل کنید برای پرده بکارت به اضافه هزینه ترمیم.
 • آدرس درمانگاهو برام ایمیل کنید .ممنونم
 • سلام میشه ادرس کلینیک رو برام ایمیل کنید
 • سلام خسته نباشید.سؤال منم مثل بقیه.لطفا آدرس رو برام mail کنید.ممنون میشم
 • سلام. تو رو خدا هرکی یه دکتر خوب برای ترمیم بکارت تو همدان می شناسه به من معرفی کنه. شماره و آدرسشو برام ایمیل کنه . خواهش می کنم.
 • به نظر من خیلی خیلی ثواب داره اگه بشه به این افرادی که ناخواسته گرفتار شدن کمک کرد. آدرس رو واسه من هم ایمیل کنید.مرسی
 • با سلام آدرس دقیق کلینیک و نام یکی از اون تیم 4 نفره رو میخوام اگه لطف کنید ممنون میشم
 • سلام . لطفا به من کمک کنید و ادرس درمانگاه رو برام بفرستید . من یه اشتباه کردم که الان خیلی خیلی ناراحتم و نگران . خواهش میکنم این ادرسو به من بدین .مرسی
 • سلام تر خدا کمک کنید ادرس یه دکتر تو کرمان
 • لطفا آدرس کلینیک تهران رو بهم ایمیل کنین و هزینه ترمیم بکارت؟ بهداشتش خوبه؟و در اصفهان هم دکتری معرفی کنین
 • سلام میشه لطف کنید آدرس کلینیک با لیزر رو بدید خواهش میکنم
 • سلام. توروخدا آدرس و شماره تلفن اون کلینیکو واسم بفرست.من بکارتم فقط خراش برداشته و میخوام ترمیمش کنم.هرچی خواستگار میاد واسم از ترس ج رد میدم
 • خواهش میکنم شماره تلفن ادرس یا رمزی یا رمزی واسم بفرس
 • لطفا شماره تلفن و ایمیل مطب را برای من ایمیل بزنید
 • لطفا شماره ای ادرسی بدید خیلی خیلی ضروریه
 • سلام لطفاآدرس ویا شماره تلفن برام بفرستیدمرسی
 • سلام میشه ادرس یا تلفن این مطب رو برام بفرستید خیلی دخترها مثل من هستند که به هر دلیلی بکارتشونو از دست دادن ولی نمیخوان نبود بکارت دلیلی بر بد بودنشون باشه و پشیمونن،مثل کسی که اعتیاد داره و تصمیم به ترک گرفته. خواهش میکنم ما رو بد ندونین و دلیل این کار رو گول زدن دیگران ندونین با این کار فقط به خودمون یکم دلداری میدیم وگرنه ماه پشت ابر نمیمونه.
 • باسلا خواهش می کنم به افرادی امثال من که ناخواسته دچاراتفاق ناخوشایندی شدن کمک وراهنمایی کنیدتا بتوانیم یه عمرزندگی خودرابیمه کنیم خواهش میکنم تاچوب تهمت وافتراها به گرده مازده نشود.خواهشمندم ادرس وپزشک ماهرومجربی رابه ما معرفی کنید.
 • خواهشن ادرس رو برام ایمیل کنید
 • سلام بی زحمت آدرس این کیلینیک رو برام میل کنید.من گیر کردم .اموالم به نام خانمی هست میگن باید این را کارو انجام بدم تا اونهارو برگردونه.خواهشن کمکم کنید
 • سلاممیشه لطف کنید آدرس و شماره تماستونو واسم ایمیل کنید؟اگه تو یزد کلینیک دارید آدرس و شماره تماس اونجا رو بهم بدید.ممنونبرای ترمیم بکارت میخوام باهاتون صحبت کنم!
 • سلام بی زحمت آدرس این کیلینیک رو برام میل کنیداگه گرگان ادرس دارید بفرستید
 • سلام میشه ادرس رو برام بفرستید
 • سلام میشه ادرس و شماره تلفن بدید
 • سلام لطفا ادرس وشماره تلفن رو برام میل کنید "
 • سلام میشه آدرس کیلینیک رو میل کنید واسه سقط جنین میخوام اگه انجام میدین مرسی
 • سلام اگه واقعیت داره ادرستون رو واسم بفرستید ممنون منتضرم
 • سلام.من هیچ کار خلاف شعی انجام ندادم.فقط نامزدم در دوران عقد بکارتمو پاره کرد بعدشم ب بهانه های الکی گویا کسه دیگه اومده بود تو زندگیش طلاقم داد ازتون خواهش میکنم ب خاطر عظمت خدا و پاکی فاطمه زهرا ی آدرس دکتر مورد اعتماد و متبحر و حاذقترمیم بکارت در اصفهان برام ایمیل کنید آبرو خانوادم در خطره.فک کنید منم خواهره خودتون.
 • ba salam mishe lotfan adress va telephon ro baraye man ham mail konid? motshakeram
 • سلام.آدرس و شماره ی مطب رو لطف کنین.
 • salam khahesh mikonam azaton adresetono ya shomaratono befrestin
 • سلام.لطفا آدرس کلینیک رو برام ایمیل کنید.ممنون
 • سلام لطفا ادرس رو برام ایمیل کنید.ممنون
 • سلام.لطفا آدرس کلینیک رو برام ایمیل کنید.ممنون
 • سلام لطفا آدرس کلینک رابرام ایمل کنیدخیلی نیاز دارم ممنون
 • اگه امکانش هست شماره تلفن وآدرسو برام ایمیل کنید
 • خواهش میکنم ادرسو یا بذارید اینجا یا واسم ایمیل کنید خواهش میکنم مرسی
 • لطفاآدرس و شماره تلفونه مطب را برام ایمیل کنید با تشکر از مطلبه جالبتون
 • سلام میشه ادرس و تلفن برام ایمیل کنید ممنون میشم
 • لطفاآدرس رابرام بفرستید
 • باسلام لطفاآدرس وتلفن کلینک وهزینه جراحی را برام ایمیل کنید.باتشکر
 • سلام ممنون میشم اگه ادرسشو بهم بدید
 • اگه امکانش هست ادرسو برام ایمیل کنید. اگه تو رشت ادرستی دارین برام ایمیل کنین خواهشا
 • سلام،آدرس کلینیک و تلفن رو لطفا برام بفرستید،
 • سلام میشه آدرس کلینیک روایمیل کنیدمتشکرم
 • سلام،من مورد تجاوز قرار گرفتم.توروخدا آدرس یه متخصص خوب واسه ترمیم پرده بکارت در همدان میخوام.خواهش میکنم کمکم کنید
 • سلام من فقط میخوام یه بار چکاپ شم واسه پردم اگه میشه آدرسو ایمیل کنید.ممنون.
 • salam.adrs mikhastam.mrc
 • سلام ...میشه یه ادرس در شیراز رو برای ترمیم پرده بکارت برام ایمیل کنی...خواهش میکنم...لطفا
 • لطف میکنید آدرس رو بفرستید
 • آدرس و شماره تلفن را بفرستیدممنون
 • سلام من نزدیک ازدواجم دنبال یه دکترم تو تهران ووسه دوختن پرده بکارتم میشه هی شماره یا ادرس بدین
 • سلام من مدتیه متوجه شدم که پرده ندارم و رابطه جنسی نداشته ام و حالا نمیدانم چرا من پرده ندارم حال باید جه کار کنم
 • آدرس؟
 • سلام لطف آدرس یه دکتر خوب به من بدید.
 • لطف کنید ادرس و تلفن بدین.بکارتمو بخاطر اعتمادم از دست دادم....
 • لطفا آدرس کلینیک تو تهران برای سقط جنین رو برام میل کنینممنون
 • سلااام....لطفا آدرس کلینیک تو تهران برای سقط جنین رو برام میل کنینممنون
 • سلام.خواهش میکنم شما کمکم کنید.من آدرس میخوام.بچه که بودم خودارضایی کردم پردمو از دست دادم.الانم میخوام ازدواج کنم ولی طرفای ما این قضیه خیلی مهمه.با شوهر آیندم این موضوع رو درمیون گذاشتم خودش مشکلی نداره ولی واسه خونوادش خیلی مهمه بخاطر همین موضوع بلاتکلیفیم این موضوع ارو از هم جدا میکنه تو رو خدا کمکم کنید من دوسش دارم.خواهش میکنم
 • لطفا هزینه دوخت و آدرستونو برام ایمیل کنید.ممنون
 • سلام لطفا آدرس یک پزشک خوب در ستان لرستان یا اراک رو برام ایمیل کنید.باید ترمیم کنم توروخدا کمکم کنید.
 • سلام لطفا ادرس و هزینه ی دوخت رو برام ایمیل کنید ممنون
 • salam mishe adresho baram email konim man ta in hafte bayad pardamo. bedozam
 • این هفته حتما باید پردمو ترمیم کنم لطفا ادرسو برام ایمیل کنید
 • سلام .لطفا ادرسو ایمیل کنید
 • میخواستم پرده بکارتم رو ترمیم کنم آخه خواستگاری واسم اومده خواهشن آدرس و شماره تماستون رو برام ایمیل کنید خواهشن
 • سلام من 20 سالمه می خوام با دوست پسرم ازدواج کنم برگه ی سلامت می خوام یه مشاوره ی قبل از ازدواجم می خوام اگه لطف کنید ادرس و شماررو واسم بفرستید ممنون میشم....
 • lotfan adres va shomare tamas ro vasam mail konid jahat tarmim va hamintor hazinaro
 • تو را به خدا یه دکتر واسه ترمیم به ایمیلم معرفی کنید.
 • salam. adrese keliniko mikham. lotfan...
 • سلام تو رو خدا اگه مرکز ترمیم بکارت در استان خوزستان دارید بهم بگید
 • لطفا آدرس دقیق رو ایمیل کنید!!!
 • لطفا آدرس دقیق رو ایمیل کنید!!!
 • لطفا ادرس یا شماره تلفن برای ترمیم پرده بکارت بدین . من به اجبار بهم دست درازی شده.خیلی نارحتم به خاطر خدا کمکم کنید
 • هشا ادرسو ایمیل کنید من خانوادم در حال فروپاشی
 • خاک توسرمادختراکه اینقدربیچاره ایم.مرداخوشون هزارتا...میخورن ازکسیم نمیترسن.تازه افتخارم میکننلطفاآدرس برامن ایمیل کنید
 • سلام لطفا در صورت امکان آدرس یک محل مطمین رو به من بدید با تشکر
 • ادرس بدیید
 • سلام من ادرس و شماره تماس شما رو میخواستم و حاضرم دوبرابر این مبلغو بپردازم فقط تو کمتر از دو هفته بهم نوبت بدید
 • سلام لطفا آدرس یه دکتر خوب داخل شیراز برای ترمیم پرده بکارت میخوام خیلی فوریه مرسی
 • سلام ممنونم از مطالبتون من واقعا نیاز دارم به ادرس اش ممنون میشم ادزس یا شماره تلفنی بهم بدید
 • سلام میشه لطف کنین ادرس یک دکتر با قیمت ترمیم بکارت به من بکین ممنون میشم
 • لطفا آدرس وشماره کلینیک و برام میل کنید
 • لطفا ادرس کلینیک رو برام ایمیل کنید،خواهش می کنم بهم رحم کنید
 • salam, man bache bodam sare nafahmi ba angosht pardamo zadam. ba inke khodam to bimarestan parastaram va rahat mitonam pigiri konam ama khejalat mikesham, shoma begin man che khaki to saram berizamyani ta akhare omram be khatere in khariyatam ezdevaj nakonam?
 • سلام تو رو خدا اگه مرکز ترمیم بکارت در استان کرمان دارید به ایمیلم معرفی کنید.
 • سلام لطفا آدرس یه دکتر خوب و مطمئن تو شیراز رو برام ایمیل کنید. خواهش میکنم خیلی فوری هست
 • سلام لطفا آدرس وشماره تلفن محل ترمیم رو برام ایمیل کنید.
 • سلام لطفا آدرس وشماره تلفن محل ترمیم رودر کرج برام ایمیل کنید.
 • سلام لطفا آدرس وشماره تلفن محل ترمیم رودر کرج برام ایمیل کنید.
 • سلام من میخوام پرده دوست دخترمو بدوزم کمکم کنید
 • سلام میشه شماره کلینیک رو برام میل کنید برای ترمیم بکارت میخوام
 • سلام. من از همسرم تودوران عقد باردار شدم ولی فعلا" زندگی مشترکمون رو شروع نکردیم. آدرس دقیق کلینیک رو لطف کنید واسم ایمیل کنید.ممنون.
 • سللام لطفا ادرستونو ایمیل کنید.
 • سلام آدرس کلیمیک وهزینه کامل ترمیم را بهم بگین.
 • لطفا یه رکتر خوب در شهر سمنان بهم معرفی کنید
 • سلام میشه شماره تلفن و میل کنید مرسی خیلی عجله دارم
 • salam mishe adres ye doctor ro to esfehan baraye tarmim parde moarefi konid mamnonmisham
 • man alan 2mahe ke pardam par shode khahesh mikonam adres va shomare telefone ciliniko baram imail konid ye donya mamnon vaghean daram azab mikesham
 • ادرس مطب دکتر داخل شیراز میخام
 • سلام، در صورت امکان آدرس یا شماره کلنیک برام ایمیل کنید. ممنون
 • سلام لطفا آدرس مرکز ترمیم در شهر کرج رو برام ایمیل کنین ممنون
 • سلام ببخشید میتونم آدرس مطب و شماره ی مطب را داشته باشم ممنون میشم خواهش میکنم
 • سلام ادرس کسی رو برای دوختن پرده بکارت در رشت میخواستم شماره تلفن لطفا ،خیلی ضروریu
 • اگه بشه آدرسو به منم بدید ممنون میشم. ایمیل کنید اگه میشه
 • lotfan adreso shomare telefono baram e mail konid
 • سلام لطفا ادرس رو برام ایمیل کنید
 • سلام شماره مطب و ادس مطب رو میخواستم واسه ترمیم پرده بکارت تو رو خدا ایمیل کنید ممنون میشم
 • سلام منم ادرس این مرکزو میخواستم .ممنونتونم
 • سلامادرس را برام ایمیل کنیدلطفا
 • salam.man adrese ye darmangah ya kilinike khobo behdashtiro mikham lotfan rahnamaim konid tehranam baraye tarmime parde bekarat ast mamnonam
 • ادرسشو برام بفرستید
 • اگرامکان داره آدرس مطب رو برام ایمیل کنید.
 • سلام. میشه لطفا تو رشت ی همچین کلینیکی رو بهم معرفی کنید. ممنون میشم از کمکتون.
 • لطفا ادرس کلینیک
 • لطفا ادرس کلینیک
 • باسلاماینجانب برای بارداری خواسته برای فرزند دوم نیاز مبرم به این آدرس دارم خواهشمندم آدرس رو برام ایمیل کنید.باتشکر
 • تو رو به خدا یه آدرس بهم بدید برا ترمیم بکارت در تهران.با نامزد سابقم رابطه داشتم.کمکم کنید
 • سلام خواهشا ی آدرس برام میل کنید تو تهران باشه
 • لطفا ادرس و شماره تلفن و واسم ایمیل کنید مرسی
 • آدرس را ایمیل کنید.لطفا
 • سلام میشه ادرسو لطف کنید بدین. ممنون
 • آدرس مطب رالطف کنید ممنون میشم

 • نظر شما درباره این مطلب
  نام :
  ایمیل :
  تصویر امنیتی
  تکرار تصویر امنیتی:
       
   

    
    


  سایت خبری تحلیلی صدای شیعه ..::.. کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.
  Powered by Ferdows CMS Version 9.0.5 © 2007 All right reserved. سیستم مدیریت محتوی فردوس