۱۳۹۰/۲/۱۴         بازدید:۹۸۷       کد مطلب:۶۷۱۶          ارسال این مطلب به دیگران  

مقالات و مصاحبه های مذهبی
فشارها بر معترضان ادامه دارد؛ نبش قبر مردگان آخرين اقدام مزدوران آل خليفه
تصاویر پخش شده در اینترنت حاکي از آن است که نیروهای امنیتی پس از تخریب عبادتگاه‌ها و مساجد و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و بازداشت نمایندگان و زنان این کشور، قبور علما و شهروندان را تخریب و به اجساد آنها توهین می‌کنند.

صدای شیعه: خالد بن علی آل خلیفه، وزیر دادگستری بحرین گفته است: در جریان ناآرامی های اخیر 47 پزشک و پرستار به اقدام علیه امنیت ملی متهم شده اند.
 
وي تصريح کرد: 23 دکتر و 24 پرستار به دنبال سقوط این حکومت سنی بوده و اخبار کذب منتشر کرده اند.
 
اين در حالي است که فعالان سیاسی می گویند که این پزشکان و پرستاران به دلیل معالجه معترضان طرفدار دمکراسی که در جریان درگیری های اخیر با نیروهای امنیتی زخمی شدند، مجازات می شوند.
 
نیروهای امنیتی بحرین ماه گذشته و در جریان سرکوب مخالفان به مرکز پزشکی سلیمانیه، بزرگترین بیمارستان در منامه حمله بردند.
 
این بیمارستان پناهگاه تظاهرکنندگان شده بود و پزشکان تعداد کشته ها و مجروحان را اعلام می کردند.
 
مقام های بحرین می گویند، این مرکز پزشکی برای فعالیت های سیاسی مورد سوءاستفاده قرار گرفت.
 
شیخ خالد سه شنبه در یک کنفرانس خبری اتهام های آنها را تلاش برای براندازی، تشویش اذهان از طریق نشر اکاذیب، اختلاس در اموال عمومی، اشغال ساختمان های عمومی، تحریک و شرکت در تظاهرات غیرقانونی خواند.
 
خبر ديگر از بحرين اينکه نیروهای امنیتی بحرین پس از کشتار مردم و اهانت به مقدسات اسلامی، قبور علمای اسلامی را تخریب می کنند.
 
تصاویری پخش شده در اینترنت حاکي از آن است که نیروهای امنیتی پس از تخریب عبادتگاه ها و مساجد و اهانت به ساحت مقدس قرآن کریم و بازداشت نمایندگان و زنان این کشور، قبور علما و شهروندان را تخریب و به اجساد آنها توهین می کنند.
خبرگزاری دانشجو
 

انتهای پیام


نظر شما درباره این مطلب
نام :
ایمیل :
کد امنیتی
     
 
به اشتراک گذاشتن/ایمیل/بوک مارک این مطلب
کلیه حقوق برای صدای شیعه محفوظ می باشد.

 

Powered by Ferdows CMS Pro 1.2.0 2011 All right reserved. سیستم مدیریت محتوا فردوس ، اتوماسیون اداری فردوس ، سیستم اتوماسیون اداری، ویدئو کنفرانس، سیستم مدیریت محتوا فردوس ، بهترین سایت ساز
امنیت اطلاعات و ارتباطات ناجی ممیزی امنیت Security Audits سنجش آسیب پذیری ها Vulnerability Assesment تست نفوذ Penetration Test امنیت منابع انسانی هک و نفوذ تست نفوذ آموزش هک